Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

KONTEJNERY

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory melaminového povrchu

D1-Whitened Oak D1-Whitened Oak
D2-Amber oak D2-Amber oak
D3-Sand Ash D3-Sand Ash
D5-Grey wood D5-Grey wood
D4-Dark walnut D4-Dark walnut
M1-White
N3-Pearl grey N3-Pearl grey
N1-Antracit N1-Antracit
N2-Cubanit grey N2-Cubanit grey

Popis

Zásuvkové kontejnery s centrálním zámkem pro uložení vašich osobních věcí, nebo kancelářských potřeb. Tento úložný prostor bývá nepostradatelnou součástí každého pracoviště.

Vyberte si z naší široké nabídky kontejnerů MOON a OPTIMA a najděte ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. 

 

 

 

Chytrá řešení

 

V naší nabídce nenaleznete jen podstavné klasické kontejnery, ale také závěsné kontejnery, mobilní kontejnerys s přídavným polštářem, které lze použít i jako jednací "židli", dále přístavný kontejner ke stolové desce a nebo zásuvkami na závěsné pořadače.

Možnosti designu s minimalistickými úchyty nebo bez úchytek vám umožní vytvořit úhledný a „čistý“ kancelářský prostor. Svému pracovišti můžete také dodat hravý nádech tím, že zkombinujete různé barvy čílek zásuvek a korpusů skříněk.

 

 

 

Technická provedení

Kontejnery jsou v provedení MOON, kdy úchytka je součastí celé délky čílka zásuvky a je schovaná v prostoru korpusu. Další možností je bezúchytkový kontejnér MOON EXE, kdy čílka zásuvek mírně přesahují přes korpus a takto jdou velmi jednoduše otevřít. Poslední možností jsou kontejnery OPTIMA, které mají klasické úchytky. 

U kontejnerů MOON lze kombinovat různé barvy čílek a korpusu se 4 barvami kovových úchytek. U řady Optima jsou čílka a korpusy vždy ve stejném dekoru a barvě a lze je kombinovat se 4 barvami úchytek. 

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Dodaný kancelářský nábytek MOON odpovídal všem našim dohodám a jsme spokojeni s jeho kvalitou, vhledem a také s perfektní montáží. Kanceláře nám byli předány uklizené a připravené k okamžitému nastěhování.

Matěj Přibyl, Tsubaki Automotive Czech Republic s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku