PRODUKTY
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Osobní konzultant

Nabízíme Vám osobní přístup i poradenství v oblasti interiérového vybavení. Jakékoli Vaše technické či finanční požadavky řeší po celou dobu spolupráce Váš osobní konzultant. Využijte našich dlouholetých zkušeností!

Zjišťování Vašich potřeb a představ

Naši osobní konzultanti Vám formou rozhovoru a vhodně kladenými dotazy pomohou:
- analyzovat Vaše skutečné potřeby
- vyjasnit tok dokumentů a organizační i celkovou strukturu Vaší společnosti
- optimalizovat Vaše produktové a cenové představy s celkovým pojetím interiéru včetně doplňků, barevnosti a dalšími detaily

Architektonické studio

Připravíme pro Vás architektonické návrhy zdarma včetně vizualizací na základě Vašich potřeb a požadavků. Naši architekti pro Vás vytvoří návrhy v následujícím sledu:
- První fáze návrhu (capacity planning) rozdělí prostor v půdorysu pro jednotlivá oddělení podle stylu jejich práce, pracovníků a toku dokumentů ve společnosti.
- V druhé fázi (space planning) řešíme už konkrétní půdorysné umístění vybraných pracovišť do vyčleněného prostoru.
- Další fází je vizualizace čili zhotovení 3D pohledů na jednotlivá oddělení včetně barevnosti koberců, žaluzií, nábytku a materiálů.
- V poslední fázi můžeme na Vaši žádost vytvořit výhledové návrhy pro případnou další expanzi v budoucnu. Přinesou Vám inspiraci a usnadní rozhodování v případě růstu společnosti a při začleňování nových pracovníků.

Cenové nabídky a smluvní podmínky

Cenové nabídky připravujeme vždy dle Vašich požadavků – mohou být rozděleny podle místností, oddělení, sortimentu, nebo mohou mít podobu konečné cenové rekapitulace. Samozřejmou součástí cenových nabídek jsou i smluvní podmínky k produktům, jako je termín dodání, záruky a podobně.

Nabídka financování

Naše společnost Vám v případě zájmu zajistí výhodné financování formou leasingu.

Prezentační místnosti

Nabízený nábytek si můžete prohlédnout ve vzorových sestavách vystavených na showroomech v kancelářský nábytek Brno a Praha.

 


Další přednosti

zkušení obchodníci, vlastní tým montážníků, vlastní vozový park, vlastní sklady s možností skladování zboží a oprav....


 

Zaslat poptávku