PRODUKTY
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nábytek pro manažery a majitele firem - to je manažerský nábytek z naší široké nabídky. Nabízíme kvalitní a moderní manažerské stoly. Vytvoříme Vám návrh celé manažerské kanceláře úlně zdarma. Kanceláře vedoucích pracovníků by měly být výkladní skříní firmy, zapůsobte na nejdůležitější zákazníky ve velkém stylu.
  • 3D návrh manažerské kanceláře zdarma - včetně vizualizace.
  • Osobní konzultace a návrh řešení od zkušených obchodních konzultantů.
  • Mnoho úspěšných realizací - tradice od roku 1993
  • Kompletní realizační servis - doprava, montáž i úklid.

 

Proč manažerský nábytek od TOP-OFFICE

Nabízíme širokou paletu nábytku, který je navržen tak, aby podpořil efektivitu práce a zároveň působil reprezentativně. Od ergonomicky tvarovaných kancelářských křesel po elegantní psací stoly a praktické konferenční stoly – každý kus nábytku je vyroben s důrazem na detail a kvalitu materiálů.

Manažerská kancelář musí reprezentovat 

Manažerská kancelář slouží nejen jako místo pro denní práci vedoucích pracovníků, ale také jako prostor pro jednání s obchodními partnery a klienty. Proto by měla být vybavena tak, aby odrážela hodnoty a image firmy. Elegance, profesionalita a komfort jsou klíčové prvky, které by měla manažerská kancelář vyzařovat, což dokážeme promítnou do 3D návrhu.

Investice do kvalitního manažerského nábytku znamená investici do obrazu vaší společnosti a do pohodlí a efektivity vašeho pracovního prostředí. Díky správné volbě nábytku se vaše manažerská kancelář stane místem, kde se budou rodit úspěšné myšlenky a strategie pro další rozvoj vaší firmy. Více informací o tom, jak vybavit kancelář ředitele, jsme připravili do článku.

Kromě manažerských kanceláří se specializujeme i na vybavení recepce a zasedaček. Poradíme si s většími open space prostory, které často vyžadují místo pro soukromé hovory či schůzky, proto se snažíme zakomponovat různé typy akustických systémů.

Mohlo by vás zajímat

Jak snížit hluk v kanceláři?

Jak snížit hluk v kanceláři?

V poslední době se staly vcelku běžnou věcí otevřené kanceláře typu open space. Jejich nespornou a…

CELÝ ČLÁNEK
HOME OFFICE - rady jak ho zvládnout...

HOME OFFICE - rady jak ho zvládnout...

CELÝ ČLÁNEK
Jak vybavit open space kancelář?

Jak vybavit open space kancelář?

Kanceláře typu open space jsou čím dál populárnější. Skýtají totiž mnoho výhod. Nejsou tak náročné na náklady…

CELÝ ČLÁNEK

Naši spokojení zákazníci

Zpětná vazba na spolupráci s panem Chovancem: Děkujeme za perfektní spolupráci v průběhu celého procesu, od plánování až po realizaci. Za celou dobu nemám jedinou připomínku. Přístup na jedničku, nábytek je krásný, kanceláře vkusně zařízeny.

Mgr. Monika Mitáčková, Sunus

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku