PRODUKTY
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Akustika v kancelářích a to hlavně v open space, je v některých případech velký problém, který ovlivňuje soustředění zaměstnanců a pracovní prostředí jako celek. Pro tyto případy máme řešení! Nabízíme systém akustických paravánů a příček, které dopřejí zaměstnancům potřebný komfort a soukromí například při telefonování.
  • Akustické systémy máme vždy s certifikací a měřením.
  • Osobní konzultace a návrh řešení.
  • Mnoho úspěšných realizací - tradice od roku 1993.
  • Kompletní realizační servis - doprava, montáž i úklid.

 

Proč řešit akustiku místnosti s TOP-OFFICE?

Máme řešení pro zvýšení pracovní pohodlí a soukromí v open space i běžných kancelářích. Jednotlivé akustické prvky jsou navrženy tak, aby harmonicky zapadly do každého pracovní prostředí a zároveň efektivně izolovaly rušivý hluk. Poradíme vám s výběrem i rozmístěním akustických prvků, vše zkonzultujeme a připravíme i 3D návrh celé kanceláře zdarma.

Možnosti akustických systémů

Jaké máte možnosti v rámci akustiky místnosti vaší kanceláře? Prozkoumejte naši nabídku a objevte, jak můžete zlepšit komfort a produktivitu ve vaší kanceláři.

  • Akustické panely - Akustické panely jsou ideální pro absorpci zvuku ve velkých prostorách. Díky široké škále materiálů a barev se snadno přizpůsobí jakémukoli interiéru. Instalace na stěny nebo stropy pomáhá výrazně snížit echo a zlepšit akustické vlastnosti místnosti.
  • Akustické paravany - Flexibilní řešení pro rychlé oddělení pracovních míst mezi kancelářskými stoly, které zároveň pomáhá tlumit hluk v rušném kancelářském prostředí. Paravany jsou snadno přemístitelné a můžete je kdykoliv přemístit podle aktuálních potřeb svého týmu.
  • Akustické boxy a budky - Ideální pro soukromé telefonování nebo videohovory, tyto samostatné jednotky poskytují izolovaný prostor, když potřebujete klid na práci nebo důležité hovory. Box je vybaven veškerým potřebným komfortem a zároveň zajistí, že vaše komunikace zůstane privátní. Více se o akustických budkách dozvíte také v tomto článku.

Mohlo by vás zajímat

Křesla KAB//Seating pro 24 hodinové provozy

Křesla KAB//Seating pro 24 hodinové provozy

Dispečerská křesla musí vydržet enormní zátěž. Například dispečera, který má 150 kg a na křesle sedí celých…

CELÝ ČLÁNEK
Moderní design kanceláře

Moderní design kanceláře

Dobře zpracovaný návrh designu kanceláře vám umožní vytvořit vlastní firemní prostor pro setkávání s partnery…

CELÝ ČLÁNEK
Open space - ano, či ne?

Open space - ano, či ne?

Open space, tedy typ pracoviště, které není rozděleno na individuální kanceláře s pevnými stěnami a dveřmi,…

CELÝ ČLÁNEK

Naši spokojení zákazníci

Hledala jsem dodavatele nábytku a strýček #google mi nasměroval na #TOPOFFICE. A já bych je nyní za skvělou práci nasměřovala mezi vás. ⬅⬆➡ Měli všechno, co jsme potřebovali, stoly, židle, skříně i akustické paravany/mraky. Po obdržení katalogů jsme vybrali jsme několik produktů a po krátké době dostali grafický návrh, který byl perfektní! Stačilo jen doladit #Swagelok barvičky na showroomu a projekt byl hotový. Dodání proběhlo v domluveném termínu a já jen můžu říct, že doporučuji. Takže kdybyste potřebovali nábytek, kontaktujte Martin Chovanec.

Veronika Froňková, Swagelok

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku