PRODUKTY
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Výškově nastavitelné stoly. Každému vyhovuje jiná pracovní výška stolu, i proto jsou výškově nastavitelné stoly trendem poslední doby. Pracujte v sedě i ve stoje u našich kvalitních stolu s výškovým nastavením. Jejich výhody poznáte už po prvním dni práce a už nikdy nebudete chtít jiný, než výškově nastavitelný stůl.
  • 3D návrh kanceláře zdarma - pro klasické kanceláře i open space.
  • Osobní konzultace a návrh řešení od zkušených obchodních konzultantů.
  • Mnoho úspěšných realizací - tradice od roku 1993
  • Kompletní realizační servis - doprava, montáž i úklid.

 

Proč výškově nastavitelné stoly od TOP-OFFICE

Mimo klasické tedy manuálně nastavitelné stoly u nás najdete i elektrické nastavitelné stoly, které si jednoduše upravíte do požadované výšky. Během práce tak velmi rychle přejdete ze sedu do pozice ve stoje. Nastavitelné stoly se svým rozmanitým designem hodí do každé kanceláře i open space či domácí pracovny.

Benefity nastavitelných stolů

Výškově nastavitelné stoly mají na rozdíl od klasických kancelářských stolů značné výhody pro zdraví a efektivitu práce, což činí tuto investici velmi přitažlivou pro moderní kanceláře a domácí pracovní prostředí. Které výhody to jsou?

  • Zlepšení držení těla: Pravidelná změna mezi sezením a stáním pomáhá předcházet bolestem zad a krku způsobenými dlouhodobým sezením v jedné pozici. Stůl, který lze přizpůsobit podle výšky uživatele, podporuje správné držení těla.
  • Snížení rizika zdravotních problémů: Střídání sezení a stání během pracovního dne snižuje riziko problémů spojených se sedavým způsobem života, jako jsou obezita, diabetes typu 2, kardiovaskulární onemocnění aj.
  • Zvýšení produktivity: Mnoho uživatelů hlásí, že střídání stojící a sedící pozice zvyšuje jejich energii a koncentraci. Což může mít vliv na celkovou produktivitu.
  • Flexibilita a přizpůsobivost: Výškově nastavitelné stoly umožňují jednoduché přizpůsobení podle individuálních potřeb uživatelů. Ocení to zejména pracovníci, kteří jsou vyššího vzrůstu, nebo naopak menšího a samozřejmě i ti co, rádi pracují ve stoje. Každý si tak upraví výšku podle svých požadavků.

Pokud si stále nejste jistí, jaký stůl je pro vás ten pravý, koukněte do našeho článku a zjistěte jak vybrat kancelářský stůl.

Mohlo by vás zajímat

Jak snížit hluk v kanceláři?

Jak snížit hluk v kanceláři?

V poslední době se staly vcelku běžnou věcí otevřené kanceláře typu open space. Jejich nespornou a…

CELÝ ČLÁNEK
Jak vybavit open space kancelář?

Jak vybavit open space kancelář?

Kanceláře typu open space jsou čím dál populárnější. Skýtají totiž mnoho výhod. Nejsou tak náročné na náklady…

CELÝ ČLÁNEK
COM – modulární regálový systém pro moderní interiéry

COM – modulární regálový systém pro moderní interiéry

Moderní kancelář musí splňovat mnoho různých požadavků, včetně technického vybavení, udržitelnosti a designu,…

CELÝ ČLÁNEK

Naši spokojení zákazníci

Dobrý den pane Nováčku, dovolte mi abych poděkovala jak Vám osobně, tak i Vašim kolegům, kteří u nás včera nábytek montovali. Vaši kolegové byli skvělí. Pracovití, komunikativní, pečliví, profesionální. Prosím ještě jednou jim poděkujte za skvěle vykonanou práci. Kolegyně jsou ze svých nových kanceláří nadšené. Moc děkujeme a přejeme Vám ať se daří.

Jana Moravcová, SILK & PROGRESS, spol. s r.o.

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku