Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Doprava a montáž

Zajistíme Vám bezproblémovou dopravu našich produktů na místo určení a náš montážní tým Vám interiérové vybavení profesionálně nainstaluje. Postaráme se také o odvoz i ekologickou likvidaci obalů, takže Vám interiér předáme uklizen a připraven k okamžitému užívání.

Zajištění stěhování

Pomůžeme Vám s demontáží, stěhováním a následnou montáží nábytku. Můžeme zajistit kompletně celou akci, včetně logistického zpracování, časového harmonogramu, přepravní služby a pracovníka pro řízení a koordinaci celé akce. Stejně jako u montáží je možné tuto službu provádět i ve večerních hodinách a o víkendech.

Zakázková výroba

Dle Vašich požadavků nebo požadavků navržených v dispozičním řešení interiérů můžeme vyrobit nábytkové díly i na míru. Dodací termíny jsou shodné s dodacími podmínkami pro standardně nabízený sortiment.

Komplexní dodávky

V oblasti vybavování interiérů Vám nabízíme i komplexní službu „generálního dodavatele“ – zajistíme dodávky a instalaci podlahových krytin, výmalby, interiérových příček, podhledů, osvětlení a podobně.

Garance jakosti a certifikace

Kancelářský nábytek a sedací nábytek je certifikován a splňuje podmínky Evropské unie.

 


Další přednosti

zkušení obchodníci, vlastní tým montážníků, vlastní vozový park, vlastní sklady s možností skladování zboží a oprav....


 

Zaslat poptávku