Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory melaminového povrchu

D1-Whitened Oak D1-Whitened Oak
D2-Amber oak D2-Amber oak
D3-Sand Ash D3-Sand Ash
D5-Grey wood D5-Grey wood
D4-Dark walnut D4-Dark walnut
M1-White
N3-Pearl grey N3-Pearl grey
N1-Antracit N1-Antracit
N2-Cubanit grey N2-Cubanit grey

Popis

Vaše svoboda volby!

Nabízíme širokou škálu úložných řešení a funkčností, takže si budete moci vybrat nebo vytvořit skříně na míru, které se nejlépe hodí pro váš kancelářský prostor.

 

Dvířka u této řady jsou naložená ve verzi akustických dveří, klasických dveří. Další možností jsou posuvná dvířka a nebo otevřené knihovny.

 

 
 
Nekonečné kombinace

 

Můžete snadno vytvořit svůj vlastní jedinečný design kombinací různých skříněk. Dobrým nápadem je také kombinovat různé typy textur: čalouněné panely, melaminové uni barvy a přírodní dezény. Vyberte si ze široké škály materiálů a barev a vytvořte požadované kombinace, které pěkně doplní Vaši kancelář. 

 

 

 

 

 

 

 

Skříně CHOICE je k dispozici se 7 různými základními typy podnoží! Kovový sokl, nebo kovové nohy jsou skvělé pro vytvoření minimalistického obrazu v kanceláři. Dřevěná podnož - pro přirozenější vzhled  a kolečka - vám umožní snadno přesouvat nábytek.

 

 

 

 

 

V nabídce máme hned 6 výšek korpusů s výškou od 370 mm do 2.130 mm s rúznými kombinacemi dveří. Korpusy jsou s policemi a nebo také uzpůsobeny jako šatní skříně. Šířky skříní se v rúzných výškách mění a jsou od 800 mm až po 1.600 mm.

 

 

 

 

 

 

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Zpětná vazba na spolupráci s panem Chovancem: Děkujeme za perfektní spolupráci v průběhu celého procesu, od plánování až po realizaci. Za celou dobu nemám jedinou připomínku. Přístup na jedničku, nábytek je krásný, kanceláře vkusně zařízeny.

Mgr. Monika Mitáčková, Sunus

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku