PRODUKTY
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory melaminového povrchu

D1-Whitened Oak D1-Whitened Oak
D2-Amber oak D2-Amber oak
D3-Sand Ash D3-Sand Ash
D5-Grey wood D5-Grey wood
D4-Dark walnut D4-Dark walnut
M1-White
N3-Pearl grey N3-Pearl grey
N1-Antracit N1-Antracit
N2-Cubanit grey N2-Cubanit grey

Popis

Tento univerzální úložný systém je navržen pro snadnou archivaci dokumentů. Vyberte si z naší široké nabídky úložných skříní, které budou vyhovovat vašim specifickým potřebám a efektivně využijte kancelářský prostor.

 

Dveře u této řady jsou vložené mezi půdu a dno. V nabídce máme klasické otevíravé dveře a  roletové. Lze také dodat jako knihovny a nebo šatní sříně.

 

 

Dobře organizované skladování kancelářských dokumentů

 

Skříňky SAVE U jsou vynikající volbou, pokud hledáte úložná řešení, která vám umožní efektivně organizovat dokumenty a pomohou je rychle najít. Velký výběr příslušenství vám umožní uspořádat vnitřek skříněk podle vašich individuálních potřeb.

Na výběr máte klasické police a nebo výsuvné systémy.

 

 

 

 

 

Barevné detaily

 

Dodejte svým skříním nádech hravého stylu. Přídavné čalounění na zadní stranu skříně dodá vaší kanceláři hravou barvu a má i akustické vlastnosti. Pokud si vyberete skříňku se speciálními zády vhodnými pro psaní, získáte další prostor pro zachycení vašich představ a myšlenek.

 

 

 

 

Mnoho rozměrových možností

 

V nabídce máme hned 5 výšek korpusů s výškou od 754 mm do 2.240 mm s rúznými kombinacemi dveří. Korpusy jsou s policemi, výsuvy a nebo také uzpůsobeny jako šatní skříně. Šířky skříní se v rúzných výškách mění a jsou od 800 mm až po 1.200 mm.

K dispozici je také skříňka k zavěšení na zeď s dvířky a nebo otevřená.

Podnož skříní může být tvořena kovovými nožkami, dřevěným soklem, kolečky a nebo plastovými kluzáky.

 

 

 

 

 

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Společnost TOP OFFICE nám navrhla nejlepší architektonické řešení a také se nám velmi líbily návrhy ve 3D dodané v rámci přípravy nabídky zdarma.

Ing. Jan Rožek , Sirowa Czech s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku