Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

REFERENČNÍ DOPISY

Poděkování od našich zákazníků

Pokud je náš zákazník po realizaci zakázky spokojený, dodává nám to energii do další práce. Jsme hrdí na to, že se zde můžeme pochlubit citacemi z dopisů našich zákazníků.  


 

Dobrý den, pane Růžičko, 

dnes jsme se přestěhovali a všichni zaměstnanci začali pracovat poprvé na svých místech. Nábytek je úžasný a většina z nás je velmi spokojena s tím jakou jste odvedli práci. Zvlášť bychom rádi poděkovali pánům, kteří naváželi a montovali nábytek. Velmi si vážíme toho, že se vše povedlo včas i za cenu přesčasů vašich lidí. Nábytek byl namontovaný v pořádku a doposud nemáme žádnou stížnost na nějakou vadu nábytku nebo nějakou nepřesnost. 

Také bych pane Růžičko rád poděkoval vám za zvládnutí koordinace a za to, že jste se nám věnoval nad rámec činností, že jste nám dokázal poradit a vše bylo nakonec podle očekávání. Moc díky za vaše rady. Skvělá práce.

Rádi poskytneme referenci za kvalitně odvedenou práci a perfektní nábytek, který jste nám vytvořili na míru. Jste velmi flexibilní a to se opravdu počítá. 

Moc vám děkujeme a těšíme se na další spolupráci v budoucnu.

 

Jaroslav Raboch  |  Benefit Management s.r.o

 


 

…se společností TOP OFFICE spolupracujeme od roku 2011 a díky osobnímu přístupu, profesionálním službám a také kvalitním a moderním produktům se stala našim výhradním dodavatelem interiérů…

…a velmi oceňuji poskytnuté architektonické návrhy interiérů vypracované pro naší společnost zdarma. Splnily naše představy a také přinesli novou inspiraci, kterou jsme v následné realizaci použili…

 … kancelářský nábytek MOON používáme v naší společnosti již 4 rokem a stále je v perfektním stavu…

 

 Milan Černohous  |  VZV Group s.r.o.


 

Dobrý den, pane Nováčku,

děkuji Vám a panu architektovi za úspěšný projekt obnovy našich kanceláří.

Prosím Vás o vyřízení našeho "Díky" i oběma Vašim kolegům, kteří nám nábytek montovali - pan Fuchsík a pan Pelikán. Přístup pánů byl velice vstřícný a profesionální, odvedená práce precizní a skvěle provedená. Za nás velká pochvala.

Děkuji a přeji ať se daří.

 

Daniel Charvát  |  BIBUS s.r.o.


 

Dobrý den pane Růžičko,

vše je SUPER, zřejmě jsem vybral dobrého dodavatele :-)

Čekal jsem, že to nebude špatné, ale až takhle?  :-) co jsme si spolu od začátku dohodli, tak to i bylo. Budu Vás doporučovat!

Úhradu faktur pohlídám.

S pozdravem,

 

Vlastimil Tauchman T A L P A, spol. s r.o.

 


 

Dobrý den pane Nováčku,

dovolte mi abych poděkovala jak Vám osobně, tak i Vašim kolegům, kteří u nás včera nábytek montovali.

Vaši kolegové byli skvělí. Pracovití, komunikativní, pečliví, profesionální. Prosím ještě jednou jim poděkujte za skvěle vykonanou práci.

Kolegyně jsou ze svých nových kanceláří nadšené.

Moc děkujeme a přejeme Vám ať se daří.

 

Jana Moravcová SILK & PROGRESS, spol. s r.o.


 

Dobrý den,

Spokojenost je veliká, moc za vše děkuji. Pánové jsou moc šikovní a také slušní, což není vždy pravidlem. Jen co se zabydlím v této „nové kanceláři“, doobjednáme ještě nějaké kousky …..

Přeju Vám příjemný zbytek dne

 

Ivana Jiroušová |  Česká televize


Dobrý den, pane Chovanče,

Mockrát Vám děkuji za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup, pevně doufám, že společně najdeme řešení, které bude nejvhodnější variantou pro našeho klienta.

S pozdravem a přáním hezkého dne

 

Kateřina Čenovská |  KOGAA architektonická kancelář

Naši spokojení zákazníci

Kancelářský nábytek MOON jsme vybrali i díky možnosti si ho prohlédnout na showroomu společnosti TOP OFFICE, kde nám představili i všechny barevné kombinace a možnosti vedení kabelů ve stolech a podobně.

Ing. Jan Rožek , Sirowa Czech s.r.o.

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné