Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

MOON WOOD MULTI

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

MOON Wood textury

HPL M1-B01 bílo-černá HPL M1-B01 bílo-černá
HPL M1-B02 bílá HPL M1-B02 bílá
HPL L6-B01 černá HPL L6-B01 černá

Dekory melaminového povrchu

D1-Whitened Oak D1-Whitened Oak
D2-Amber oak D2-Amber oak
D3-Sand Ash D3-Sand Ash
D5-Grey wood D5-Grey wood
D4-Dark walnut D4-Dark walnut
M1-White
M1/D2-White/hrana D2 M1/D2-White/hrana D2
N3-Pearl grey N3-Pearl grey
N1-Antracit N1-Antracit
N2-Cubanit grey N2-Cubanit grey

Popis

Dotek přírody ve vaší kanceláři!

Tyto produkty patří do systému MOON WOOD skládající se z různých typů stolů: pracovní stoly, vysoké stoly, jednací stoly, víceúčelové stoly, jednací stoly a konferenční stolky pro všechny vaše kancelářské potřeby. MOON Wood dodá vaší kanceláři jemný pocit luxusu a přiblíží vám přírodu a domácí atmosféru!

 

Útulný víceúčelový ostrov pro efektivní jednání

Naše vysoké i nižší mulltiúčelové stoly poslouží jako útulný a stylový, a přesto praktický kancelářský ostrůvek pro otevřené zasedací prostory. Ať už se jedná o krátké stand-up setkání, neformální rozhovor mezi kolegy, spontánní týmovou schůzku, oběd nebo přestávku na kávu v salonku – tento stůl se určitě stane lákadlem pro váš zasedací prostor. Může také sloužit jako skvělý startér konverzace. To podpoří efektivní spolupráci a generování nápadů a také vám pomůže podpořit vaši firemní kulturu.

 

 

 

 

 

 

 

Funkční příslušenství a možnosti napájení

Pomocí doplňků můžete vytvořit funkční a jedinečně stylizovaný prostor. Na nohy stolu snadno připevníte monitor, nebo panel na psaní. Mezitím budou poličky perfektním místem pro umístění lahví s vodou nebo malých kancelářských potřeb. Kancelářské rostliny umístěné na regálech pomohou vytvořit domácí a soukromou atmosféru. Elektrická řešení integrovaná do desky stolu zajistí pohodlný přístup k napájení pro vaše konferenční zařízení.

 

 

 

 

 

 

 

Kolečka pro větší mobilitu

Uvědomujeme si, že mobilita a flexibilita jsou v dnešních kancelářích nutností, zkombinovali jsme odolnou konstrukci našeho víceúčelového stolu s možností, která vám umožní snadno přesouvat stůl z jednoho místa na druhé pomocí koleček. Promyšlená konstrukce kabelového žlabu umožní snadné a bezpečné skladování a manipulaci s elektrickými napájecími prvky stolu.

 

 

 

 

 

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Manažerský nábytek Gemini jsme vybrali z důvodů výbornému poměru designu a ceny. Při předání jsme taky konstatovali, že má i výbornou kvalitu a zpracování.

Matěj Přibyl, Tsubaki Automotive Czech Republic s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku