Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOP-M Executive

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory melaminového povrchu

D1-Whitened Oak D1-Whitened Oak
D2-Amber oak D2-Amber oak
D3-Sand Ash D3-Sand Ash
D5-Grey wood D5-Grey wood
D4-Dark walnut D4-Dark walnut
M1-White
N1-Antracit N1-Antracit
N2-Cubanit grey N2-Cubanit grey

Dýhy

A-Oak A-Oak
V1-Ash V1-Ash
K-Maple K-Maple
R-Walnut R-Walnut

Popis

Moderní stůl pro aktivního manažera.
TOP-M Executive je systém elektrických výškově nastavitelných stolů, určený pro pracoviště dynamického manažera. Tento stůl je kombinací moderní elegance a promyšlené funkčnosti.

Využijte naší nabídky a nechejte si v tomto nábytku udělat návrh interiéru zdarma ve 3D...

 

 
Snadné použití


Výšku stolu můžete upravit jednoduše stisknutím tlačítka nebo pomocí aplikace pro dálkové ovládání ve Vašem chytrém zařízení. Můžete si uložit nejpohodlnější polohy a dát si připomínku, abyste změnili polohu při práci ze sedu do stoje.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Krása je v jednoduchosti

 

Pracovní stůl TOP M Executive s melaminovou povrchovou úpravou nemá boční panely a vypadá jednodušeji a skromněji. Ve srovnání s dýhovou deskou má melaminová deska také ABS hrany. Takový stůl vnáší do interiéru útulnost díky své jednoduchosti a hodí se i na home office pracoviště.

 

 

 

 

 

 
Jednoduché nastavení

 

Nejnižší poloha sedacího stolu TOP-M Executive je 700 mm, zatímco nejvyšší je vysoká 1200 mm. Výšku stolu můžete upravit jednoduše stisknutím tlačítka nebo pomocí aplikace pro dálkové ovládání přes Bluetooth na vybraném chytrém zařízení. Můžete uložit nejpohodlnější pozice. Pomocí aplikace LINAK můžete také dostat připomínku ke změně polohy těla: vstát nebo sednout.

 

 

 

 

 

 

 

Funkční ukládání

Úložný prostor stolu TOP-M Executive se skládá z několika dílů různých velikostí a zásuvek. Největší prostor se otevírá lehkým zatlačením na dvířka a má jednu výškově nastavitelnou polici. Čtyři dostupné zásuvky také nemají úchyty, což zvyšuje image čistého pracoviště. Můžete si také objednat kovové lyžiny pro ukládání dokumentů ve složkách. Snadno dosažitelná zásuvka umístěná v horním rohu je velmi pohodlná pro uložení vašich cenností. Pro zajištění bezpečnosti lze zásuvku uzamknout z boku. Je také možné objednat látkovou vložku do zásuvky barvy, která se vám líbí, což také dodá na útulnosti.

 

 

 

 

Rozměry:

 

 

 

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Dobrý den, pane Nováčku, děkuji Vám a panu architektovi za úspěšný projekt obnovy našich kanceláří. Prosím Vás o vyřízení našeho "Díky" i oběma Vašim kolegům, kteří nám nábytek montovali - pan Fuchsík a pan Pelikán. Přístup pánů byl velice vstřícný a profesionální, odvedená práce precizní a skvěle provedená. Za nás velká pochvala. Děkuji a přeji ať se daří.

Daniel Charvat, BIBUS s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku