Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

HPL

HPL Fenix H17 HPL Fenix H17
HPL Fenix H16 HPL Fenix H16

Dýhy

A-Oak A-Oak
V1-Ash V1-Ash
R-Walnut R-Walnut

Popis

NORMA je minimalistický, elegantní a funkční systém kancelářského nábytku pro moderní manažery. Pomáhá zůstat v pohybu a být aktivní i za pracovním stolem, který je výškově stavitelný. 

Zůstaňte v pohybu, buďte zdraví a produktivní.

 

 

 
Nejlepší je pohyb!

Kombinuje to nejlepší z ergonomie a špičkové technologie a je určen pro moderní aktivní manažery. Výšku stolu lze nastavit mezi 735 mm a 1300 mm, což Vám umožní zůstat v pohybu a být aktivní i u stolu.

 

 

 

 

 

 

 
Vyčistěte své pracoviště

Skryté kabely jsou přístupné otevřením elegantního minimalistického víka. Kabely ve stolové desce jsou vedeny přes rafinovaný trojhranný otvor s originálním krytem v barvě, která odpovídá barvě plochy nebo přírodního dřeva. Stůl NORMA má také vestavěnou bezdrátovou nabíječku Qi (15 W), nejlepší ve své třídě, pro Vaše inteligentní zařízení.

 
 

 

 

 

 
 
Na každém detailu záleží!


NORMA je vysoce kvalitní produkt, který vyniká svými nekompromisními standardy dokonalosti v řemeslném zpracování. Zakřivené dřevěné povrchy jsou tvarovány pomocí tradičních výrobních postupů a podle nejvyšších standardů kvality. Díly z různých materiálů jsou spojeny dohromady s ohledem na každý detail.

 

 

 

 Rozměry:

 

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Manažerský nábytek Gemini jsme vybrali z důvodů výbornému poměru designu a ceny. Při předání jsme taky konstatovali, že má i výbornou kvalitu a zpracování.

Matěj Přibyl, Tsubaki Automotive Czech Republic s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku