Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory melaminového povrchu

D1-Whitened Oak D1-Whitened Oak
D2-Amber oak D2-Amber oak
D3-Sand Ash D3-Sand Ash
D5-Grey wood D5-Grey wood
D4-Dark walnut D4-Dark walnut
M1-White
M1/D2-White/hrana D2 M1/D2-White/hrana D2
N3-Pearl grey N3-Pearl grey
N2-Cubanit grey N2-Cubanit grey

Barvy kovových částí

Bronze Bronze
White White
Grey Grey
Dark Grey Dark Grey
A Black A Black

Popis

Moderní kancelář je místo, kde je příjemné být a kde se dá pohodlně pracovat. Ale to už nestačí. Je důležité nejen nabízet ergonomické pracoviště, které odpovídá fyziologickým a technologickým potřebám zaměstnanců, ale také je má inspirovat k práci, změnám a každodennímu zlepšování. Pracovní prostředí s originálním charakterem zvyšuje angažovanost zaměstnanců a pomáhá jim budovat a udržovat užší vztah s firmou. 

Kancelářský nábytek ZEUS je inspirativní a flexibilní systém s osobitým designem s pečlivě vybranými a barevnými doplňky, které vám pomohou vytvořit pracoviště s jedinečným charakterem.

 

Detail nohy ZEUSOriginální design a jedinečné kombinace

Hlavním prvkem designu řady ZEUS je kulatá kovová noha na vnější části stolu s hravým barevnou záslepkou jako konečným doplňkem. Tato noha je také spojovacím článkem, který umožňuje přidávat různé doplňky.  Originální design stolů nabízí velmi širokou škálu možností, jak kombinovat barvy nohou, záslepek a doplňků pro vytvoření jedinečné atmosféry pracoviště.

 

 

 

 

Úložné prostory

 

 

Pro uložení věcí na minimalistickém pracovišti

Díky digitálním technologiím je moderní pracoviště méně nepřehledné a nevyžaduje mnoho skříní. Minimalistické zásuvky a otevřené výklenky s podložkou z PET plsti jsou pro takový případ jako stvořené. Veškeré doplňky z kolekce stolů ZEUS – zásuvky, police a kontejnery – zachovávají kontinuitu barevných kombinací kovů a funkčnosti.

 

 

 

 

 

Snadné připojení

 

Pohodlné řešení napájení

Výjimečné přípojné jednotky dokonale zapadají do celého konceptu designu díky výběru barvy kovu a zaobleným tvarům. Přípojnou jednotku lze namontovat na stolovou desku a nebo pod stůl - pro pohodlný a rychlý přístup k elektřině.

 

 

 

 

 

 

Promyšleno do nejmenších detailů

Široká škála podstavců, polic a úložných kontejnerů vám umožní pohodlně uložit vaše osobní věci a skrýt kabely. Otvory v rámech umožňují snadno spojit několik pracovišť do jednoho napájecího obvodu, zatímco elegantní kovový nosič s otevírací průchodkou poskytuje snadný přístup k zásuvkám.

Ukázky systéme kancelářského nábytku ZEUS

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Dodaný kancelářský nábytek MOON odpovídal všem našim dohodám a jsme spokojeni s jeho kvalitou, vhledem a také s perfektní montáží. Kanceláře nám byli předány uklizené a připravené k okamžitému nastěhování.

Matěj Přibyl, Tsubaki Automotive Czech Republic s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku