Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory - design

Vulcano Vulcano
Noce Noce
Rovere Rovere
Wenge Wenge
Olmo panna Olmo panna
Olmo moro Olmo moro
Cemento Cemento
Avorio Avorio

Barvy kovových částí

White White
A Black A Black

Popis

Chytrý systém kancelářského nábytku STYLO byl vytvořen na základě požadvků na snížení stresu, interakce, pro pocit, že patříte do týmu... V návrhu kancelářských prostorů hraje nábytek hlavní roli a Stylo Vám pomůže vytvářet tvůrčí a produktivní atmosféru, multidisciplinární přístup, který splňuje řadu různých potřeb - od ergonomie po chytrá řešení a napříkad i integrované osvětlení. V tomto systému je mnoho možností jak s nábytkem pracovat a využívat ho.

Možnosti:

  • výškově stavitalené podnoží
  • výsuvné desky pro snadné uložení kabeláže
  • podvěšené kontejnery s možností úložného prostoru
  • posuvné paravány
  • integrované osvětlení
  • výklopné kabelové mosty


Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Dobrý den, pane Nováčku, děkuji Vám a panu architektovi za úspěšný projekt obnovy našich kanceláří. Prosím Vás o vyřízení našeho "Díky" i oběma Vašim kolegům, kteří nám nábytek montovali - pan Fuchsík a pan Pelikán. Přístup pánů byl velice vstřícný a profesionální, odvedená práce precizní a skvěle provedená. Za nás velká pochvala. Děkuji a přeji ať se daří.

Daniel Charvat, BIBUS s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo