Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory melaminového povrchu

D1-Whitened Oak D1-Whitened Oak
D2-Amber oak D2-Amber oak
D3-Sand Ash D3-Sand Ash
D5-Grey wood D5-Grey wood
D4-Dark walnut D4-Dark walnut
M1-White
N3-Pearl grey N3-Pearl grey
N2-Cubanit grey N2-Cubanit grey
L3-Cappuccino L3-Cappuccino

Barvy kovových částí

White White
Grey Grey
Dark Grey Dark Grey
A Black A Black

Popis

 

 
Detail podnože

 

 

Inspirováno organickými zaoblenými tvary

 
Přinášíme Vám kolekci PYXIS čerpající inspiraci ze zaobleného designu a jejím cílem je poskytnout našim zákazníkům větší výběr.  Všechno to začalo od kulatých kovového trubkového podnoží, které se později stalo hlavním charakteristickým rysem produktu. Identita této řady je dále posílena stolovými deskami s jemně zaoblenými hranami. Organické zakřivené tvary jsou příjemné na dotek a podporují užší spolupráci a sdílení nápadů mezi členy týmu.
 
 
 
 
 
 
 

Ukázka pracovních stolů

 

Od jednoho stolu až po sdružená pracoviště

Vytvářejte pracoviště na základě počtu zaměstnanců a povahy prováděných úkolů, od jednotlivých stolů po sdružená pracoviště. Posledně jmenované jsou velmi populární, protože umožňují malým i velkým týmům vytvořit pracovní prostor, který je ideální pro společné úkoly. Přidávání paravánů na běžná pracoviště je vynikající způsob, jak zajistit větší úroveň soukromí zaměstnanců a zároveň jim poskytnout dostatečnou svobodu sdílet své nápady s ostatními členy týmu.

 

 

 

Plánování pracovišťEfektivní plánování pracoviště

Systém PYXIS kombinuje prvky kancelářských stolů, skříněk a paravánů, takže můžete vytvářet různá rozvržení pracoviště, která splňují vaše potřeby a efektivně plánují váš pracovní prostor. Na rozdíl od konvenčnějšího uspořádání pracoviště umožňuje tento typ systému umisťovat skříně poblíž konkrétního pracoviště, místo aby je umisťoval mezi různé pracovní stoly, aby je od sebe oddělil. Tímto způsobem vytváří úložný prostor pro uložení osobních věcí a kancelářských potřeb i dokumentů v přímém dosahu a také pomáhá zvětšit povrch stolu o šířku skříňky.

 

 

 

 

Modulární skříněModulární systém skříněk

Jednostranné nebo oboustranné rozvržení skříní PYXIS poskytuje velkou míru volnosti při výběru možnosti rozvržení, která nejlépe vyhovuje konkrétnímu druhu práce. Jednostranné skříňky jsou vynikajícím řešením pro zaměstnance, kteří potřebují uložit velké množství věcí v blízkosti svých pracovních stolů. Takové uspořádání také zajišťuje požadovaný oběh zaměstnanců v kanceláři. Oboustranné skříně jsou pohodlným řešením pro spolupracující pracoviště a v případech, kdy zaměstnanci nemusí skladovat velké množství věcí v blízkosti svého stolu. Takové řešení zvyšuje efektivitu uspořádání kancelářských prostor, protože ke skříním lze přistupovat ze dvou stran.

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Dobrý den pane Nováčku, dovolte mi abych poděkovala jak Vám osobně, tak i Vašim kolegům, kteří u nás včera nábytek montovali. Vaši kolegové byli skvělí. Pracovití, komunikativní, pečliví, profesionální. Prosím ještě jednou jim poděkujte za skvěle vykonanou práci. Kolegyně jsou ze svých nových kanceláří nadšené. Moc děkujeme a přejeme Vám ať se daří.

Jana Moravcová, SILK & PROGRESS, spol. s r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku