Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory melaminového povrchu

D1-Whitened Oak D1-Whitened Oak
D2-Amber oak D2-Amber oak
D5-Grey wood D5-Grey wood
D4-Dark walnut D4-Dark walnut
M1-White
N3-Pearl grey N3-Pearl grey
N1-Antracit N1-Antracit
N2-Cubanit grey N2-Cubanit grey

Barvy kovových částí

Avocado Avocado
Dusty Rose Dusty Rose
Bronze Bronze
White White
Grey Grey
Dark Grey Dark Grey
A Black A Black

Popis

Více než jen regál

COM je modulární regálový systém, který plní nejen funkci tradičního regálu, ale je také dobrým řešením pro tvarování a dělení prostor. Skládá se z různých typů polic, které jsou určeny k umístění do otevřeného prostoru, ke stěně nebo k uložení na skříně. Kolekce COM má všechny klíčové vlastnosti potřebné k tomu, aby se stala nezbytnou součástí moderní kanceláře, kde se prolínají různé typy prostor – je funkční, má snadno přizpůsobitelný design a je šetrný  k životnímu prostředí.

Rozdělení kanceláří

 

 

Elegantní uložiště a místo pro zeleň

Regálový systém COM využijete pro pohodlné uložení mnoha věcí. Vyberte si z uzavřených nebo otevřených polic s boxy a zásuvkami. Použijte zarážku na knihy  pro uspořádané a uložení knih. Pomocí truhlíků můžete snadno pěstovat rostliny a vytvořit tak biofilní kancelářské prostředí. Začlenění rostlin do kanceláře nejen dodává příjemný nádech – zelené plochy zvednou naši náladu a snižují hladinu stresu, což je zvláště důležité v pracovním prostředí.

 

 

 

 

 

Konferenční stěna pro jednání

Systém COM obsahuje možnost připevnění paravánů, díky čemuž je skvělým řešením rozdělení prostoru pro rychlé jednání u vysokého stolu a delší pohodlného jednání. Po připevnění TV se nebudete muset obávat vyčnívajících drátů. Promyšlené je vedení kabelu od zástěny k podlaze, od zástěny vede kovový kanálek ​​do výřezu ve spodní části rámu, dále výřezem a pod soklem do elektrické zásuvky. To zajišťuje esteticky příjemné, uklizené a bezpečné prostředí.

 

 

 

 

 

 

Snadno nastavitelný design

Policový systém COM je všestranný a má snadno přizpůsobitelný design, který se perfektně hodí do široké škály kancelářských interiérů, ať už jsou minimalistické, masivní nebo hravé. Tato kolekce obsahuje jemné designové prvky, které vám pomohou vytvořit sestavu, kterou chcete, a doplnit  tak Vaši kombinaci polic. Zahrnují úložný košík z PET plsti, kovovou nádobu na květináče a kovovou koncovku na knihu. Různé barevné možnosti a další kombinace příslušenství vám pomohou vytvořit prostředí, které se hodí do Vaší kanceláře. 

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Společnost TOP OFFICE nám navrhla nejlepší architektonické řešení a také se nám velmi líbily návrhy ve 3D dodané v rámci přípravy nabídky zdarma.

Ing. Jan Rožek , Sirowa Czech s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku