Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory melaminového povrchu

D1-Whitened Oak D1-Whitened Oak
D2-Amber oak D2-Amber oak
D3-Sand Ash D3-Sand Ash
D5-Grey wood D5-Grey wood
D4-Dark walnut D4-Dark walnut
M1-White
N3-Pearl grey N3-Pearl grey
N1-Antracit N1-Antracit
N2-Cubanit grey N2-Cubanit grey

Popis

Minimalistický styl – neomezené možnosti

Pohodlné a moderní pracovní prostředí by mělo být ergonomické a technicky vyspělé a zároveň dobře organizované. Nejlepší je zajistit, abyste své kancelářské potřeby a osobní věci měli po ruce, ale nepřekážely vám v cestě. To umožňuje zaměstnancům vytvořit personalizované pracoviště, kde se budou cítit pohodlně.

Výsuvné skříně BOXI je jednoduché a univerzální řešení navržené tak, aby vyhovovalo všem kancelářským nezbytnostem pro každodenní potřeby v kanceláři. Díky své skladovací kapacitě jej lze upravit tak, aby vyhovoval konkrétním skladovacím potřebám zaměstnanců a zajistil, že všechny náležitosti budou mít na dosah. Díky uzavřené skříni je jednotlivé pracoviště dobře organizované, přístupné a atraktivní.

 

 

Jak pro týmovou práci, tak pro jednotlivce

 

Úložná výsuvná skříň BOXI je jednoduché a univerzální řešení navržené tak, aby vyhovovalo všem základním potřebám každodenního provozu v kanceláři. Tento systém chytře šetří místo v kanceláři. 

Všechny úložné výsuvné skříně jsou k dispozici ve dvou hloubkách: 800 mm nebo 820 mm, takže je lze kombinovat s jednoduchými stoly, nebo sdruženými stoly.

 

 

 

Flexibilní uspořádání pracovních prostor

 

Vyberte výšku skříně: při 740 mm může tato úložná skříň sloužit jako prodloužení stolu s pevnou výškou, zatímco skříně o výškách 1090 mm nebo 1200 mm budou skvělým doplňkem výškově nastavitelných stolů nebo mohou být použity jako dělicí přepážka pracovního prostoru. Úložné výsuvné skříně BOXI s policemi mohou mít buď pravou, nebo levou konfiguraci, takže je lze snadno znovu uspořádat, pokud se rozhodnete změnit rozvržení pracovního prostoru.

 

 

 

 

 

 Vizuální všestrannost

 

Výsuvné skříně BOXI mají minimalistický styl a dokonale se hodí do různých kancelářských interiérů a zároveň slouží jako poutavý doplněk vašeho pracovního prostoru. BOXI lze použít jako univerzální úložný kontejner a vnáší do kancelářských prostor hravý nádech. Kombinujte různé dekory a barvy, nebo použijte jako květináč k přeměně skladovacích věží BOXI na zelené ostrůvky s kvetoucí zelení, což bude pro zaměstnance skvělý způsob, jak si odpočinout oči během přestávky.

 

 

 

Využijte všechny dostupné možnosti na maximum

Multifunkční skladovací věže BOXI s různými aplikacemi mohou vyhovět různým potřebám zaměstnanců. Vyberte si prostorné police nebo univerzální zásuvky na pořadače, malé poličky s čalouněnou vložkou nebo malé zásuvky pro uložení drobností. Úložné vysouvací věže BOXI jsou ideální pro uložení osobních věcí, věšení oblečení nebo tašek. BOXI vám usnadní každodenní kancelářské úkoly na vašem pracovišti.

 

 

 

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Společnost TOP OFFICE nám navrhla nejlepší architektonické řešení a také se nám velmi líbily návrhy ve 3D dodané v rámci přípravy nabídky zdarma.

Ing. Jan Rožek , Sirowa Czech s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku