Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory melaminového povrchu

D1-Whitened Oak D1-Whitened Oak
D2-Amber oak D2-Amber oak
D3-Sand Ash D3-Sand Ash
D5-Grey wood D5-Grey wood
D4-Dark walnut D4-Dark walnut
M1-White
N3-Pearl grey N3-Pearl grey
N2-Cubanit grey N2-Cubanit grey

Barvy kovových částí

White White
Grey Grey
A Black A Black

Barvy persplex - pravány a pásky

R01 White R01 White

Popis

V dnešním moderním světě je důležité si uvědomit, že jsme součástí přírody. Jsme tvůrci a naše práce dnes formuje budoucí svět. Abych se vrátil k přírodě a vytvořil útočiště klidu v pracovním prostředí, vytvořil jsem klidnou oázu pro společné pracoviště. Prostředí by nám mělo připomínat, abychom ocenili přírodu a zachovali si svou identitu. Můj design je postaven na moderním pracovišti, s využitím volného současného vnitřního prostoru. Funkční a lehké, jako čistá příroda, čistá voda a čerstvý vzduch.

Designer Gediminas Juška

Aries

Kancelářský nábytek ARIES je tvořen designem doprovázeným různými texturami, materiály a pečlivě vybranými barvami, z nichž si můžete vybrat, aby vám dala možnost vytvořit moderní, ale skutečně jedinečný pracovní prostor, o kterém jste vždycky snili. Nábytek ARIES - tenké kovové nohy vytvářejí perfektní rovnováhu mezi lehkostí, stabilitou a pevností. Abychom vám pomohli při produktivní práci s pracovním prostorem, vytvořili jsme také skříně ARIES, které vám umožňují udržet vaše spisy, složky, pracovní pomůcky a osobní věci na dosah ruky. 

Nábytek je vhodný i pro HOME OFFICE pro svůj minimalistický vzhled.

Aries na home office

 

Využijte naší nabídky a nechejte si v tomto nábytku udělat návrh interiéru zdarma ve 3D...

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Společnost TOP OFFICE nám navrhla nejlepší architektonické řešení a také se nám velmi líbily návrhy ve 3D dodané v rámci přípravy nabídky zdarma.

Ing. Jan Rožek , Sirowa Czech s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku