Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory melaminového povrchu

N-D2 Amber oak N-D2 Amber oak
N-P Birch N-P Birch
N-U Walnut N-U Walnut
N-M1 White

Barvy kovových částí

White White
Grey Grey
A Black A Black

Barvy persplex - pravány a pásky

R01 White R01 White

Popis

V dnešním moderním světě je důležité si uvědomit, že jsme součástí přírody. Jsme tvůrci a naše práce dnes formuje budoucí svět. Abych se vrátil k přírodě a vytvořil útočiště klidu v pracovním prostředí, vytvořil jsem klidnou oázu pro společné pracoviště. Prostředí by nám mělo připomínat, abychom ocenili přírodu a zachovali si svou identitu. Můj design je postaven na moderním pracovišti, s využitím volného současného vnitřního prostoru. Funkční a lehké, jako čistá příroda, čistá voda a čerstvý vzduch.

Designer Gediminas Juška

Kancelářský nábytek ARIES je tvořen designem doprovázeným různými texturami, materiály a pečlivě vybranými barvami, z nichž si můžete vybrat, aby vám dala možnost vytvořit moderní, ale skutečně jedinečný pracovní prostor, o kterém jste vždycky snili. Nábytek ARIES - tenké kovové nohy vytvářejí perfektní rovnováhu mezi lehkostí, stabilitou a pevností. Abychom vám pomohli při produktivní práci s pracovním prostorem, vytvořili jsme také skříně ARIES, které vám umožňují udržet vaše spisy, složky, pracovní pomůcky a osobní věci na dosah ruky. 

Využijte naší nabídky a nechejte si v tomto nábytku udělat návrh interiéru zdarma ve 3D...Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Dobrý den pane Nováčku, dovolte mi abych poděkovala jak Vám osobně, tak i Vašim kolegům, kteří u nás včera nábytek montovali. Vaši kolegové byli skvělí. Pracovití, komunikativní, pečliví, profesionální. Prosím ještě jednou jim poděkujte za skvěle vykonanou práci. Kolegyně jsou ze svých nových kanceláří nadšené. Moc děkujeme a přejeme Vám ať se daří.

Jana Moravcová, SILK & PROGRESS, spol. s r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo