PRODUKTY
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOP J - systém pro měkké sezení

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Potahy v základní cenové skupině

AD0-Berta AD0-Berta
AD1-Berta AD1-Berta
AD2-Berta AD2-Berta
AD3-Berta AD3-Berta
AD6-Berta AD6-Berta
AD9-Berta AD9-Berta
AI0-Berta AI0-Berta
AD7-Berta AD7-Berta
AD8-Berta AD8-Berta
AI5-Berta AI5-Berta
AI8-Berta AI8-Berta
AI7-Berta AI7-Berta
AI6-Berta AI6-Berta
AI4-Berta AI4-Berta
AI3-Berta AI3-Berta
AI2-Berta AI2-Berta
AI1-Berta AI1-Berta

Popis

Svoboda improvizace - to je  TOP-J Chill out. Modulární systém měkkého sezení , který lze snadno přizpůsobit individuálním potřebám a je ideální pro salonky, relax zóny, nebo recepce. Dánské designérské duo Christina Strand a Niels Hvass vsadilo na jednoduchý design a tvary, které uživatelům poskytují výjimečný komfort. Široký výběr povrchových úprav látky, umělé a pravé kůže otevírá neomezené možnosti pro vytvoření požadované atmosféry interiéru.

TOP-J

 
 

Různé funkce pro různé potřeby

Sedací souprava TOP-J Chill Out jistě splní různé potřeby. Je k dispozici ve čtyřech různých velikostech a dvou výškových konfiguracích. Můžete si také vybrat volitelné opěradlo pro větší flexibilitu.

 

 

 

 

 

Puff TOP-J

 

Pohodlné detaily pro dnešní potřeby

TOP-J Chill Out může být také vybaven zástrčkou nebo portem USB s rychlým nabíjením pro větší uživatelské pohodlí, je to extrémně praktické řešení nejen pro pracovníky v kanceláři, ale i pro návštěvníky. Dalším funkčním prvkem tohoto lounge systému je kovový stolek, který lze snadno umístit na vršek pouf, aby se dal použít na odložení věcí a nebo kávy.

 

 

Rozměry: Rozměry TOP-J

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Dobrý den, pane Nováčku, děkuji Vám a panu architektovi za úspěšný projekt obnovy našich kanceláří. Prosím Vás o vyřízení našeho "Díky" i oběma Vašim kolegům, kteří nám nábytek montovali - pan Fuchsík a pan Pelikán. Přístup pánů byl velice vstřícný a profesionální, odvedená práce precizní a skvěle provedená. Za nás velká pochvala. Děkuji a přeji ať se daří.

Daniel Charvat, BIBUS s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku