Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Potahy v základní cenové skupině

Era C20 Era C20
Era C18 Era C18
Era C17 Era C17
Era C16 Era C16
Era C15 Era C15
Era C14 Era C14
Era C13 Era C13
Era C12 Era C12
Era C11 Era C11
Era C10 Era C10
Era C09 Era C09
Era C06 Era C06
Era C03 Era C03

Barvy kovových částí

S1 Bronze S1 Bronze
White White
Grey Grey
Dark Grey Dark Grey
A Black A Black

Popis

Charakter a svoboda projevu pro váš styl - rodina produktů TANGO!

Díky svému vizuálně nápadnému skandinávskému designu je tato rodina židlí a křesel ideální pro moderní kanceláře, které vyzařují elegantní atmosféru. Stejně jako samotný tanec tango má výraznou povahu a poskytuje improvizační svobodu.

Rodina Tango je také vítězem prestižní ceny reddot award 2019!

Designéři

Kultovní designTANGO křesílka na dřevěné podnoži

 

Sedací nábytek TANGO vyniká svými minimalistickými a čistými rafinovanými liniemi a silnou vizuální identitou vytvořenou dánským designovým duem Christina Strand a Niels Hvass. Byl vytvořen s maximální pozorností na každý detail. Charakteristickým rysem designu nábytku TANGO je zvláštní způsob, jak vytváří tvar úsměvu. Vyplývá z výrazného spojení mezi horní a spodní částí židle.

 

 

 

 

 
Krása kontrastuKřesílka Tango - detail
 
Můžete si vybrat různé barevné kombinace pro čalouněnou část židle. Kontrastní barvy přinesou vašemu nábytku TANGO pocit exkluzivity. Dodává se také v řadě různých základních možností, takže není třeba dělat kompromisy ve stylu. Při výběru toho pravého zvažte své funkční potřeby, strukturu nebo design, aby vyhovoval vašim preferencím. Kovové  podnože mají modernější vzhled a jsou praktičtější, zatímco dřevěné podnože dávají kanceláři příjemnější pocit a zároveň dodávají místnosti více elegance. Obě základní možnosti jsou k dispozici v tmavých i světlých barvách, které ještě více zvyšují krásu kontrastu.

 

 

Hodí se všude

Naše velká nabídka série TANGO  vyhoví potřebám široké škály kancelářských prostor. 

Rozměry:

Rozměry Tango křesílka

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Kancelářský nábytek MOON jsme vybrali i díky možnosti si ho prohlédnout na showroomu společnosti TOP OFFICE, kde nám představili i všechny barevné kombinace a možnosti vedení kabelů ve stolech a podobně.

Ing. Jan Rožek , Sirowa Czech s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo