PRODUKTY
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Potahy v základní cenové skupině

AD1-Berta AD1-Berta
AD2-Berta AD2-Berta
AD3-Berta AD3-Berta
AD6-Berta AD6-Berta
AD9-Berta AD9-Berta
AI0-Berta AI0-Berta
AD7-Berta AD7-Berta
AD8-Berta AD8-Berta
AI5-Berta AI5-Berta
AI8-Berta AI8-Berta
AI7-Berta AI7-Berta
AI6-Berta AI6-Berta
AI4-Berta AI4-Berta
AI3-Berta AI3-Berta
AI2-Berta AI2-Berta
AI1-Berta AI1-Berta

Popis

Lounge systém inspirovaný novou generací

Soustředit se na svou práci a pohodlně se zachumlat v polstrovaném křesle nebo s nohama nataženýma na pohovce se stalo samozřejmostí. Neformální prostředí vytváří uvolněnou atmosféru, usnadňuje interakci, zvyšuje úroveň motivace a povzbuzuje lidi, aby se více soustředili na úkoly, které je mají splnit, a poskytuje inspiraci pro kreativní práci.

Otevřenost novým věcem, pocit svobody a schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se situacím byly zdrojem inspirace pro kolekci modulárních sedaček ROKSANA. Sedací soupravy již nejsou jen součástí salonku, ale již se jemně začleňují do všech druhů kanceláří, nebo jednacích prostorů pro veřejné i soukromé použití a pomáhají vytvořit přívětivou, bezpečnou a klidnou atmosféru pro relaxaci, neformální setkání, společné nebo individuální úkoly. 

 

 

Modulární sedací souprava

ROKSANA je flexibilní modulární systém skládající se ze série pohovek dostupných v různých velikostech a tvarech, které lze snadno kombinovat nebo přeskupovat tak, aby efektivně využily prostor. Popusťte uzdu své kreativitě a sestavte požadované kombinace výběrem kusu nábytku dle vašeho výběru z naší řady sedaček dostupných v různých velikostech, s rovnými nebo zakřivenými liniemi a s opěradlem nebo bez něj.

 

 


 

Soukromí a bezpečnost

Paravány lze harmonicky začlenit do kombinací lounge sedadel ROKSANA a mohou měnit jejich účel. Je to dokonalý nástroj, který vám umožní vytvořit soukromější prostor pro individuální práci, která vyžaduje koncentraci v otevřeném prostoru. Také díky paravánům můžete vytvořit bezpečnou atmosféru se zajištěním požadovaných vzdáleností mezi lidmi, aniž byste je zcela izolovali. 

Bezpečnost ve veřejných prostorech může zajistit i čalounění syntetickou kůží, které se velmi snadno čistí a dezinfikují.

 

 

 

 

 

 

Vždy „připojeno“

Technologie jsou nedílnou součástí moderního nábytku. Aby uspokojily vaši potřebu neustálého připojení nebo jinými slovy, vaši potřebu zůstat vždy „připojeni“, mají područky nábytku ROKSANA vestavěné napájecí zásuvky nebo porty USB pro rychlé nabíjení (Typ A+C). Sedací nábytek ROKSANA nabízí svým uživatelům pohodlný způsob nabíjení mobilních telefonů, notebooků nebo jiných chytrých zařízení.

 

 

 

 

 

 

Široká škála aplikací

 Modulární systém ROKSANA byl navržen tak, aby se dal snadno přizpůsobit individuálním potřebám a architektuře budovy. ROKSANA může být buď tradiční pohovka vhodná do malých prostor, nebo rozlehlý „ostrov“, který vyžaduje větší prostor. Tento salonkový sedací systém vám pomůže vytvořit pohodlné prostory pro spolupráci, schůzky, vzájenou interakci, školení, soustředění nebo relaxaci.

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Dobrý den pane Nováčku, dovolte mi abych poděkovala jak Vám osobně, tak i Vašim kolegům, kteří u nás včera nábytek montovali. Vaši kolegové byli skvělí. Pracovití, komunikativní, pečliví, profesionální. Prosím ještě jednou jim poděkujte za skvěle vykonanou práci. Kolegyně jsou ze svých nových kanceláří nadšené. Moc děkujeme a přejeme Vám ať se daří.

Jana Moravcová, SILK & PROGRESS, spol. s r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku