Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Potahy v základní cenové skupině

SD - béžová SD - béžová
LU - tyrkys LU - tyrkys
GY - šedá GY - šedá
DU - tm. modrá DU - tm. modrá
LN - zelená LN - zelená
BK - černá BK - černá

Popis

Kancelářská židle G1 je ergonomická kancelářská židle vhodná do většiny projektů. Hlavní výhodou tohoto modelu je výborný poměr ceny  a  ergonomie sezení  a  designu
Jedná se o projektovou židli, která spojuje nároky na kvalitní ergonomické sezení a zároveň požadavek na dostupnou cenu. Další výhodou je, že tuto židli máme skladem v 6-ti barvách.

 

 

Nastavení bederní opěrkyModel G1 má záda provedeny v kvalitní sítí a hlavní výhodou je nastavení bederní opěry - změnou tvaru celého opěráku. Posunem spodní části opěráku se mění hloubka v oblasti bederní páteře a taky tvar opěráku.  Podle našich dlouholetých zkušeností, je tento způsob nastavení nejlepší variantou pro celkovou podporu v oblasti bederní části páteře.    

 

 

 

 

 

  

Nastavení hloubky sedákuVelkou pozornost jsme věnovali i sedáku, který musí být dostatečné široký a nedílnou součástí je i posun sedáku na hloubku. Tato funkce se jmenuje slide a díky této funkci může židli použít jak osoba menšího vzrůstu, tak i vysoká osoba s delšími spodními končetinami. Tuto funkci doporučujeme u všech projektových židlí.

 

 

 

 

 

  Područky rukouKancelářská židle G1 má v základu 3D opěrky rukou. Jsou provedeny z měkčeného polyuretanu a nastavitelné výškově, stranově a na hloubku.

 

 

 

 

 

 

Všechny modely jsou doplněny o ramínko na oblečení, které se dá snadno odstranit pouhým vyklapnutím v případě, že ho nevyužíváte. Doplňky

Základní model je možné doplnit výškově stavitenou opěrkou hlavy v čalounění - černá koženka.  Tato hlavová opěrka je za příplatek.

 

 

 

 

 

 Funkce:


SynchroBederní opěrka na výškuHlavová opěrkaVýškově stavitelný sedákPosuv sedákuDalší možnosti

  • Synchronní mechanismus s možností nastavení protitlaku opěráku z pozice v sedě 
  • Nastavitelná bederní opěrka ergonomická - změnou tvaru celého opěráku
  • Stavitelná opěra hlavy v polohách pro relaxaci a práci
  • Nastavitelné područky rukou do 3 stran 
  • Výškově stavitelný sedák
  • Posuvný sedák na hloubku, pomocí funkce slide
  • Ramínko na oblečení umístěné na opěráku
  • Nosnost 120 kg

 

Rozměry:

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Dobrý den, pane Nováčku, děkuji Vám a panu architektovi za úspěšný projekt obnovy našich kanceláří. Prosím Vás o vyřízení našeho "Díky" i oběma Vašim kolegům, kteří nám nábytek montovali - pan Fuchsík a pan Pelikán. Přístup pánů byl velice vstřícný a profesionální, odvedená práce precizní a skvěle provedená. Za nás velká pochvala. Děkuji a přeji ať se daří.

Daniel Charvat, BIBUS s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku