PRODUKTY

ACOUSTIC ROOM M - odhlučněný box

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Potahy v základní cenové skupině

AD0-Berta AD0-Berta
AD1-Berta AD1-Berta
AD2-Berta AD2-Berta
AD3-Berta AD3-Berta
AD6-Berta AD6-Berta
AD9-Berta AD9-Berta
AI0-Berta AI0-Berta
AD7-Berta AD7-Berta
AD8-Berta AD8-Berta
AI5-Berta AI5-Berta
AI8-Berta AI8-Berta
AI7-Berta AI7-Berta
AI6-Berta AI6-Berta
AI4-Berta AI4-Berta
AI3-Berta AI3-Berta
AI2-Berta AI2-Berta
AI1-Berta AI1-Berta

Dekory melaminového povrchu

D1-Whitened Oak D1-Whitened Oak
D2-Amber oak D2-Amber oak
D3-Sand Ash D3-Sand Ash
D5-Grey wood D5-Grey wood
D4-Dark walnut D4-Dark walnut
M1-White
N3-Pearl grey N3-Pearl grey
N1-Antracit N1-Antracit
N2-Cubanit grey N2-Cubanit grey

Popis

Acoustic ROOM - Vaše zóna pohodlí!  Otevřené kancelářské prostory znamenají více prostoru, více světla, více svobody a ... více hluku v pracovním prostředí. Zaměstnanci každý den čelí rostoucím problémům při hledání klidného místa pro pořádání schůzek, telefonických rozhovorů, nebo se jednoduše zaměřují na individuální práci. „Acoustic ROOM“ je jednoduchý způsob, jak udržet otravný hluku na uzdě a zvýšit produktivitu zaměstnanců.

Náš akustický box  je oáza ticha uprostřed moderní kanceláře. 

 

Akustický útlum

 

Méně hluku, méně chaosu

 

Vícevrstvá struktura stěny akustického boxu, hermetické dveře a strop zajišťují zvukovou izolaci. Vnitřní vrstva panelů je vyrobena z prvotřídního akustického materiálu, který eliminuje echo a má vynikající absorpční vlastnosti zvuku. Čalouněné exteriéry účinně blokují hluk a vytvářejí akusticky optimalizované pracovní prostředí.

 

 

 

 

 

Vnotřní uspořádání

 

Neomezujte se a neváhejte

 

Vstup i výstup z ACOUSTIC ROOM je snadné: nízký prah a stejná úroveň podlahy zajišťují, že není třeba opatrnosti při vstupu dovnitř. 

Rozměry  šířka 1920 mm, hloubka 994 mm a výška 2 150 mm zajišťují vysokou úroveň komfortu a umožňují širokou škálu volnosti. Lze jej také snadno přizpůsobit různým činnostem. Velkost boxu je vhodná pro jednání  2 osob.  Můžete si být jisti, že budete moci pokračovat v důležité konverzaci, i když se v zařízení vyčerpá baterie - pro pohodlí uživatelů je místnost vybavena elektrickou zásuvkou + konektory USB. 

 

 

 

Mikroklima vám pomůže soustředit se, aniž byste si toho všimli

 

 

Díky řešení větrání a osvětlení nabízí ACOUSTIC ROOM prostředí zvyšující produktivitu. Čtyři velkokapacitní ventilátory zajišťují správný průtok vzduchu 400 m³ / h s velmi tichým provozním chodem. Kombinace tří LED lamp vytváří příjemnou a domáckou atmosféru. Inteligentní řídicí jednotka volí optimální úroveň ventilace a osvětlení a v případě potřeby umožňuje individuální nastavení. Jakmile zaměstnanec opustí ACOUSTIC ROOM, automaticky se aktivuje intenzivní větrání a připraví místnost pro dalšího uživatele. Tato akustická budka také pomáhá s úsporou energie, protože automaticky tlumí světla, když v místnosti není nikdo, a po nějaké době je dokonce vypne.

Automatická cirkulace vzduchu a osvětlení

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Manažerský nábytek Gemini jsme vybrali z důvodů výbornému poměru designu a ceny. Při předání jsme taky konstatovali, že má i výbornou kvalitu a zpracování.

Matěj Přibyl, Tsubaki Automotive Czech Republic s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku