PRODUKTY

Acoustic Pet - ekologické akustické systémy

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

PET Program

B58 B58
B57 B57
B56 B56
B55 B55
B54 B54
B53 B53
B52 B52
B18 B18
B19 B19
B44 B44
B50 B50
B51 B51

Popis

Produktová řada ACOUSTIC PET zahrnuje akustické výrobky vyrobené z recyklovaných PET plsti a jsou navržené pro zlepšení akustiky v kancelářích. 

Ve snaze dosáhnout tohoto cíle se rodí kreativní kompozice pro moderní kanceláře, kde je prioritou blaho zaměstnanců. Systém ACOUSTIC PET se skládá ze tří typů nástěnných nebo stropních výrobků z PET plsti. Kromě vylepšené akustiky se tyto produkty ideálně hodí i pro plnění dalších funkcí: dělení a vytváření kancelářských prostor a navrhování jedinečného interiéru.

PET plsť je vyrobena z plastu a využívá více než 50 procent recyklovaného plastu.

 

 

Ukázka použití systémů Acoustic PET v kancelářích

Závěsné paravány 

Pomocí příček ACOUSTIC PET snadno rozdělíte místnost na různé zóny. Můžete například vytvořit oddělené pracovní a relaxační prostory nebo polosoukromý individuální pracovní prostor. Tyto příčky vám také umožní zřídit samostatný prostor pro jednání, odpočinek nebo kreativního místa v openspace kanceláři.

 

Stropní díl "MRAK"

Akustická umělecká díla "MRAK"  jsou stropní řešení, které zlepšuje akustiku kanceláře. Stejně jako stín je tento akustický díl vždy zde, aby účinně absorboval okolní zvuky. Pomocí těchto akustických prvků vytvoříte akusticky příjemné prostředí pro práci i odpočinek.

 

Obklady nástěnné 

Kancelářské stěny se mohou stát plátnem pro umělecká díla. Akustické panely PET, které se dodávají v pěti různých tvarech a výběru velikostí, uvolní vaši kreativní stránku.  Dlaždice acoustic PET dodají stěnám vaší kanceláře živý nádech a pomohou vám utvářet image vaší společnosti.

 Technické informace a rozměry:

 

Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Spolupráci s Vaší firmou jsme vyhodnotili jako vysoce úspěšnou. Charakteristickým rysem je pro ni pružnost reakce na případné změny, profesionalita a osobní přístup k zákazníkovi…

Ing. Zdeněk Bartošek, Alstom Power

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Zaslat poptávku