Manažerská řada ARA

Design - přírodní materiály - luxusní vhled

Manazersky_nabytek_ARA1.jpg
Manazersky_nabytek_ARA2.jpg
Manazersky_nabytek_ARA3.jpg
Manazersky_nabytek_ARA3.jpg
Manazersky_nabytek_ARA5.jpg

Manažerský nábytek ARA

Přírodní vhled materiálů. Neočekávané kombinace textur dřeva, kůže a chromu. Energie a kouzlo materiálu sledující lineární vzhled eklektické sbírky harmonicky spojují tvary, materiály a technologie. Řada Ara promění každý prostor v designově nápadný a na pohled poutavý. Pro řadu Ara jsou k dispozici tři různé kombinace povrchových úprav – jilmové dřevo v odstínu tortora s kůží, tmavě hnědé jilmové dřevo s kůží a jilmové dřevo v krémovém odstínu s kůží. 

U stolových desek můžeme volit mezi hranou z chromu a nebo hranou ABS v textuře materiálu.

 

V této řadě naleznete i konferenční stoly

Konferenční stůl ARA

 

Materiály - textury

 

  sOUPIS PRVKŮ  

Nábytek pro Váš úspěch

Velká zodpovědnost, stres a příliš práce. Jste na pozici ředitele či majitele společnosti a potřebujete se ve své kanceláři cítit dobře. Společnost TOP OFFICE nabízí exkluzivní řadu luxusního kancelářského nábytku pro TOP manažery, která je potřebám ředitelů či prezidentů firem vytvořena přímo na míru. Jedná se o tři varianty elegantní, designové, nábytkové řady kancelářského nábytku pro jednatele, z nichž si můžete vybrat. 

 V kanceláři mamažera by měl ve většině případů dominovat kancelářský stůl. Prostřednictvím luxusního kancelářského nábytku řady MARTE, kde stůl představuje hlavní prvek kanceláře, vytvoříte prestižní a osobité prostředí. Jestli Vás však oslovuje jednoduchý, moderní design a hledáte vysokou kvalitu, pořiďte si  kancelářský nábytek SUN. Preferujete-li u kancelářského nábytku pro majitele kombinaci dřeva, skla a kovu, tento nadčasový design najdete u řady LEO. V této řadě najdete také originalitu a netradiční řešení stolů a skříní.

Katalogy
Výprodej
Poptávka