Sedací nábytek

Kancelářské židle

Kancelářské židle

Správně vybrané kancelářské židle se významně podílí na pracovních výkonech zaměstnanců. Ať už hledáte jednoduchou kancelářkou židli pro open space kanceláře, nebo komfortní ergonomickou židli, v produktech TOP OFFICE si jistě vyberete.

Zátěžová křesla do NONSTOP provozů

Zátěžová křesla do NONSTOP provozů

Kolekce anglického výrobce KAB Seating je ideálním řešením pro celodenní provozy, dispečerská pracoviště, operační a pohotovostní střediska. Kancelářská zátěžová křesla splňují vysoké nároky na ergonomii, kvalitu materiálů a moderní vzhled. Usaďte se do komfortního, odolného kancelářského křesla, ve kterém můžete pracovat nonstop!

Kancelářská křesla

Kancelářská křesla

Kancelářská křesla nabízejí pohodlí, design a velmi dobrou kvalitu. Pohodlná kancelářská křesla vás potěší nejen velmi komfortním, přesným nastavením, ale také moderním, neotřelým vzhledem. Prohlédněte si tato atraktivní kancelářská křesla s šarmem.

Konferenční a jednací židle

Konferenční a jednací židle

Naše společnost Vám nabízí širokou škálu židlí pro jednací místnosti a přísedících židlí k pracovištím. Moderní konferenční a jednací židle v naší nabídce jsou velmi kvalitní. Nabízíme Vám provedení celočalouněné, nebo mobinace sítě v opěráku s čalouněným sedákem a taky verzi kompletně v síti.

Do veřejných prostor - relax

Do veřejných prostor - relax

Vyberte si z kolekce židlí, křesel a sedacích souprav, která představuje sedací nábytek pro veřejné prostory - čekárny, jídelny, restaurace, kavárny nebo hotely. V této sérii najdete designové stohovatelné židle, křesla s pohodlným polstrováním, praktické židle do zasedacích místností a komfortní sedačky Giunone. Ozdobte vaší restauraci nebo kavárnu sedacím nábytkem, který má nápad.

Nábytek pro Váš úspěch

Nejdůležitější součástí Vaší kanceláře je bezesporu sedací nábytek. Abyste se Vy i Vaši klienti cítili pohodlně, měli byste kancelářským křeslům a židlím věnovat velkou pozornost. Ať už hledáte jednoduchou kancelářskou židli, komfortní kancelářská křesla nebo designový sedací nábytek do veřejných prostor, v široké nabídce TOP OFFICE si jistě vyberete.

V kanceláři trávíme velké množství času, a proto je velice důležité mít kvalitní kancelářskou židli, která má vliv na zdravé sezení a také na pracovní výkon. V našem katalogu si můžete vybrat hned z šesti variant vysoce funkčních kancelářských židlí.  

Příjemné prostředí pak v kanceláři navodí i komfortní kancelářská křeslakterá svým neotřelým vzhledem a vysokou kvalitou vytvoří atraktivní prostor, který oceníte nejen Vy, ale především Vaši klientikteří se potřebují při důležitých jednáních cítit dobře.

V případě, že pracujete na dispečerském pracovišti, operačním či pohotovostním středisku, měli byste se zaměřit na kolekci křesel do NONSTOP provozů, která jsou pro Vás ideálním řešením. Splňují nejen vysoké nároky na ergonomii a kvalitu materiálů, ale svým moderním vzhledem nenaruší celkový vzhled pracoviště. 

Žádné prostory tak pro nás nejsou překážkou. Pokud potřebujete vybavit konferenční místnosti, restaurace, hotely či jiné veřejné prostory, společnost TOP OFFICE nabízí mnoho typů sedacího nábytku i do těchto veřejných prostor.

Katalogy
Výprodej
Poptávka