Návrhy interiérů

Služby architektonického studia - návrhy interiérů zdarma

Máte kancelář se starším nábytkem a potřebujete změnu? Nebo ještě jinak. Chcete si zařídit novou kancelář, ale nevíte si rady? Využijte pomoc našeho architektonického studia, které se specializuje na návrhy interiérů. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a navrhujeme interiéry přímo na míru.  V naší nabídce najdete kvalitní produkty pro vybavení všech typů kanceláří, konferenčních i komerčních místností.

 Díky individuálnímu navrhování interiérů, při kterém se snažíme, aby návrh interiérů odpovídal potřebám i představám klienta, se nám daří uspokojovat i specifické požadavky našich zákazníků. Každý prostor je jiný a potřebuje osobitý přístup, proto realizace návrhu interiérů probíhá v několika fázích, aby bylo řešení co nejlepší. Nejprve vše zkonzultujeme, zjistíme požadavky a přání zákazníka, a následně vytvoříme návrh interiérů, který v konečné fázi zrealizujeme.

 Naší prioritou je vytvořit příjemný prostor, který bude funkční, ale zachová si svoji vnitřní harmonii. Jak jí lze dosáhnout? Pokud se skloubí prostorové dispozice s praktičností a vzhledem zvoleného nábytku. Důležitá je tedy i správná volba velikostí, množství, barev a materiálu kancelářského nábytku.

 Každý projekt vytvoříme na míru, proto je pro nás důležité získat co nejvíce informací. Na základě toho navrhneme rozdělení prostoru půdorysu, vyřešíme umístění a zhotovíme 3D vizualizaci včetně kompletního vybavení. A co víc, v našem architektonickém studiu si můžete nechat vypracovat i návrh Vašeho budoucího interiérů.  

 Pokud potřebujete komplexní řešení pro Váš interiér, včetně návrhu interiérů zdarma, kontaktujte nás. Naši architekti Vám poskytnou v rámci přípravy nabídky bezplatné projekční služby, včetně konzultačních a poradenských služeb.

Návrhy a realizace interiérů

  • První fází návrhu je rozdělení prostoru v půdorysu pro jednotlivá oddělení podle stylu práce oddělení, pracovníků a toku dokumentů ve společnosti – capacity planning.
  • V druhé fázi řešíme půdorysné umístění vybraných pracovišť do vyčleněného prostoru – space planning.
  • Další fází je zhotovení 3D pohledů na jednotlivá oddělení včetně barevnosti koberců, žaluzií i nábytku a materiálů – vizualizace.
  • Také vám můžeme vytvořit návrhy pro vaši další expanzi v budoucnu. Jednoduše pak budete vědět, jak snadno reagovat na nové pracovníky a růst společnosti.

 

Ukázky návrhu interiérů a realizace - naše reference

Návrh interiérů     Návrh interiéru

návrh interiérů                                                                                    návrh interiérů

Skutečnost podle návrhu     Skutečnost podle návrhu

 provedení u zákazníka podle návrhu                                            provedení u zákazníka podle návrhu

 

 

Ukázky vybraných architektonických návrhů pro naše zákazníky


Nábytek pro Váš úspěch

Návrh interiéru vždy přizpůsobíme specifickým potřebám i představám našich zákazníků. S naší pomocí najdete funkční designové řešení pro Váš interiér. Návrh interiéru je u nás zdarma.

Naše služby jsou rozděleny do tří fází. První fáze je spojena s prodejním servisem. U nás máte k dispozici svého osobního poradce, který řeší všechny Vaše požadavky. Následují služby spojené s realizací a dodáním, včetně zajištění montáže a dopravy.

Samozřejmostí jsou pro nás i poprodejní služby, kdy Vám zajistíme záruční a pozáruční servis na veškeré námi dodané výrobky.

Žádné prostory tak pro nás nejsou překážkou. Pokud potřebujete vybavit konferenční místnosti, restaurace, hotely či jiné veřejné prostory, společnost TOP OFFICE nabízí mnoho typů sedacího nábytku i do těchto veřejných prostor.

Katalogy
Výprodej
Poptávka