Profil

O společnosti

Leos SrpekCílem naší společnosti je poskytovat špičkové komplexní služby a řešení v oblasti návrhů a realizací logistického uspořádání interiérů. Budovat značku „Top Office“ jako garanci kvality.

Slovo majitele a jednatele společnosti Ing. Leoše Srpka, MBA 

Vážení obchodní přátelé, dovolte, abych využil této příležitosti a krátce Vám představil společnost TOP OFFICE spol. s r.o..

Společnost TOP OFFICE spol. s r.o. se stala významným poskytovatelem komplexních služeb v oblasti návrhů logistického uspořádání a realizací vybavování administrativních, bytových a hotelových interiérů nábytkem.

Historie společnosti TOP OFFICE spol. s r.o. na českém trhu v oblasti interiérových služeb začíná v roce 1993.

Centrála a ústředí společnosti se nachází v Brně, kde zároveň sídlí vedení společnosti. Součástí centrály je ekonomický úsek, středisko zakázek, architektonické oddělení, středisko velkoobchodu, velkokapacitní sklady s manipulační technikou a realizačně montážní tým, včetně vlastního vozového parku.

Součástí společnosti TOP OFFICE spol. s r.o. je i samostatné obchodní zastoupení v Praze a vzorové prodejny v Brně a v Praze. V rámci celé republiky vytvořila společnost TOP OFFICE spol. s r.o. širokou síť velkoobchodních prodejců sortimentu společnosti.

Vážení obchodní přátelé, věřím, že Vás náš sortiment zaujme a těším se na  naší spolupráci.

Naše obchodní zastoupení a prodejny

 

PRAHA

 

 

IBC BRNO

IBC Brno TOP OFFICE

 

 

Nábytek pro Váš úspěch

NAŠI DODAVATELÉ

TIME OFFICE – Náš tradiční dodavatel kancelářského nábytku od roku 1993. Vyniká především dobrým poměrem nabízené kvality a ceny. Nabízí kancelářský nábytek pro běžné kanceláře ioperativy a také nábytek pro manažery.  

Produkty: Kancelářský nábytek, manažerský nábytek, recepce

OFFICE – Dodavatel moderního kancelářského nábytku vysoké kvality.  Přináší na trh novinky v oblasti vybavování administrativních interiérů.  Zajímavý design, perfektní zpracování a důraz na detaily jsou hlavními rysy exkluzivních řad kancelářského nábytku dodavatele OFFICE.

Produkty: Kancelářský nábytek, manažerský nábytek, recepce, interiérové příčky

MOVING – Kancelářská křesla a kancelářské židle Design od firmy MOVING nabízejí optimální poměr mezi cenou, výkonem a designem. Pohodlné kancelářské židle Design vás potěší nejen velmi komfortním, přesným nastavením, ale také moderním, neotřelým vzhledem. Prohlédněte si tato atraktivní kancelářská křesla s italským šarmem.

Produkty: Kancelářská křesla, konferenční židle, sedací soupravy, židle do veřejných prostor

SIDIZ - Vysoká variabilita, ergonomicky tvarovaná konstrukce a stylový design jsou jen některými výhodami kancelářských křesel a židlí Sidiz. Funkční kancelářské židle Sidiz ocení vysoce postavení manažeři, obchodníci, vedoucí oddělení i ředitelé firem. Pořiďte si pohodlnou kancelářskou židli předního výrobce sedacího nábytku, která se vám plně přizpůsobí.

Produkty: Kancelářská křesla, kancelářské židle, konferenční židle

KAB//Seating - Kolekce Nonstop anglického výrobce KAB//Seating je ideálním řešením pro celodenní provozy, dispečerská pracoviště, operační a pohotovostní střediska. Kancelářská křesla splňují vysoké nároky na ergonomii, kvalitu materiálů a moderní vzhled. Usaďte se do komfortního, odolného kancelářského křesla, ve kterém můžete pracovat nonstop!

Produkty: Kancelářská křesla, kancelářské židle

 

Katalogy
Výprodej
Poptávka