Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory - design

Bianco Loccato Bianco Loccato
Noce Noce
Olmo moro Olmo moro

Popis

Manažerský designový nábytek LIBRA navazuje pocit  "retro nábytku"  s velkými stoly a "minimalistickou" podnoží. Úložné prostory a skříně jsou navrženy ve stejném provedení jako stoly, s volnou kombinací různých materiálů. Tato kolekce LIBRA je navržena pro vedoucí pracovníky na vysoké úrovni, kteří vyžadují precizní zpracování a vyjímečnost. Provedení pracovních desek je ve variantách - melamin Tortora, dýha Noce a lakovaná Bianco.

 

Využijte naší nabídky a nechejte si v tomto nábytku udělat návrh interiéru zdarma ve 3D...

 Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Dobrý den pane Nováčku, dovolte mi abych poděkovala jak Vám osobně, tak i Vašim kolegům, kteří u nás včera nábytek montovali. Vaši kolegové byli skvělí. Pracovití, komunikativní, pečliví, profesionální. Prosím ještě jednou jim poděkujte za skvěle vykonanou práci. Kolegyně jsou ze svých nových kanceláří nadšené. Moc děkujeme a přejeme Vám ať se daří.

Jana Moravcová, SILK & PROGRESS, spol. s r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo