Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Materiály a barevnost

Ukázka možností barevného provedení produktu.

Dekory melaminového povrchu

N-D1 Whitened Oak N-D1 Whitened Oak
N-D2 Amber oak N-D2 Amber oak
N-T Beach N-T Beach
N-P Birch N-P Birch
N-U Walnut N-U Walnut
N-M1 White
N-N Grey N-N Grey

Barvy kovových částí

White White
Grey Grey
Dark Grey Dark Grey
A Black A Black

Popis

Úložné systémy do Vašich kanceláří.

Nabízíme mnoho možností skříní a představíme Vám základní tři systémy, které používáme v projektech nejčastějí.

Skříně CHOICE 

Modulární a moderní systém skříní. 

Jednoduše kombinujte své skříňky tak, že položíte jeden modul na druhý. Princip je stejně jednoduchý jako sestavení částí LEGO. Tímto způsobem můžete skladovací systém CHOICE přizpůsobit měnícím se potřebám každodenní práce.

Choice

Skříně CHOICE mají rúzné výšky a šířky a také různé typy dveří, které splní vaše potřeby: posuvné / s panty / akustické (absorpční třída C) nebo mohou být dodány bez dveří.  

Choice výšky a dveře

Jednou z hlavních výhod skříní CHOICE je pohodlné a praktické vnitřní uspořádání . Šatní skříň s kovovým výsuvným systémem a různými doplňkovými součástmi - police (pevné, kovové, s chromovanými děliči), zásuvky, poštovní přihrádky, výsuvné držáky pro závěsné složky, zásuvky na osobní potřeby, a nebo stojany na složky.

Vnitřní členění skříní

Použijte textilní panely na záda skříní a rozšiřte tak barevnost v kancelářích!

čalouněné panely Choice

Skříně CHOICE je k dispozici se 7 různými základními typy podnoží! Kovový sokl, nebo kovové nohy jsou skvělé pro vytvoření minimalistického obrazu v kanceláři. Dřevěná podnož - pro přirozenější vzhled  a kolečka - vám umožní snadno přesouvat nábytek.

podnože choice

Další  systémy pro úložné plochy.

 Ve fotogalerii jsou ukázky i dalších skříní řady UNI a MOON.

 

Využijte naší nabídky a nechejte si v tomto nábytku udělat návrh interiéru zdarma ve 3D...Jsme specialisté ve svém oboru a zastřešujeme tyto služby

Naši spokojení zákazníci

Kancelářský nábytek MOON jsme vybrali i díky možnosti si ho prohlédnout na showroomu společnosti TOP OFFICE, kde nám představili i všechny barevné kombinace a možnosti vedení kabelů ve stolech a podobně.

Ing. Jan Rožek , Sirowa Czech s.r.o.

Nezávazná poptávka

Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP OFFICE s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí mnou požadovaných informací. Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat.
* Položky označené tímto symbolem jsou povinné
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo