Moderní design kanceláře

Dobrý návrh designu kanceláře umožní každému navrhnout vlastní firemní prostor pro setkávání s partnery, pracovní místa i soukromý prostor k řešení různých úkolů.

Poradíme vám, jak na design kanceláře.

 

DOSTATEK PROSTORU A SVĚTLA

 Prvním a důležitým krokem při zařizování kanceláře, je zohlednění světla a světelných podmínek každého místa.

Kancelářský nábytek - MOON U a moderní kancelářská židle DIVA

Kancelářský nábytek - MOON U a moderní kancelářská židle DIVA

 

Většina pracovníků 90% svého pracovního času tráví v interiéru kanceláře. A největší chybou je, pokud sedí daleko od standartního okna.

Nedostatek světla může mít negativní dopady nejen na náladu a produktivitu, ale i zdravotní stav.

Přirozené světlo snižuje nadcházející únavu očí i bolesti hlavy, proto byste měl i zauvažovat, jak jej dostat do kanceláře co nejvíce.

 

VYTVOŘTE ODPOČINKOVÝ PROSTOR

 

A se světlem přichází ruku v ruce i prostor. Dejte zaměstnancům dostatek prostoru. Není myšlen přímo dostatečně velký pracovní stůl, ale především dostatek pracovního prostoru kolem sebe. 

Když do vás neustále někdo naráží svou židlí, nebo při průchodu okolo vašeho stolu o něj zavadí, či vrazí přímo do vás, stává se práce náročnější a vaše trpělivost ztrácí na síle.

Nezapomínejte také na odpočinkové prostory. Nejsou jen místem pro případné obědy, ale také oddychovou zónou pro neformální konverzaci s kolegy. 

 

 Designové křeslo OFFICE FT

Designové kancelářské křeslo OFFICE FT

 

 

 

Odpočinkové zóny vybavte lehčími ostrůvky k posezení tak, aby poskytovalo oporu pro tělo, nikoli určenou k dlouhodobému sezení, či samotnému výkonu práce. 

 

Kancelářská židle SIDIZ T59

Kancelářská židle SIDIZ T59

 

Pro tyto účely volte kvalitní křesla k pracovním stolům s ohledem na charakter práce každého uživatele.

 

 

UDRŽUJTE POŘÁDEK

 

Pokud jde o malé kanceláře, je ještě důležitější, aby vše fungovalo tak, jak má. V malé kanceláři je totiž mnohem lépe vidět každý koutek prostoru, proto je důležité, aby byl v reprezentativním stavu.

Kancelářský nábytek Taurus

Kancelářský nábytek TAURUS

 

 

INVESTUJTE DO NÁBYTKU

 

Společnosti se z dlouhodobého hlediska investice do nábytku vyplatí. Může se to zdát, jako zbytečnost, ale je důležité si uvědomit, že v tomto prostředí budete vy i vaši zaměstnanci trávit valnou část dnes.

 

Proto je důležité mít kancelář vybavenou funkčním, vkusným a pohodlným nábytkem. 

 

Manažerský nábytek ARA

Manažerský nábytek ARA

 

 

Nešetřete na nábytku. Nevhodně vybraná židle Vám způsobí bolest zad díky křivému posedu.  Nízký stůl, který není možné nastavit na pohodlnou výšku, Vám unaví zádové i pažní svaly.Nefunkční nábytek komplikuje práci, když si nebudete moci dát nohy pod stůl nebo opřít bederní část zad.

 

 

 

OBRANDUJTE VAŠE PRACOVIŠTĚ

Design kanceláře je stejně důležitý jako branding vašich psacích potřeb a obchodních materiálů. 

Branding by neměl skončit u vašich webových stránek a vizitek. Měl by být i v prostorách, kde se něco děje. Mělo by to být vaše vlastní prostředí podporující firemní kulturu.

 

 

manažerský nábytek Gemini

Manažerský nábytek GEMINI WOOD

 

Fyzický vzhled vlastní kanceláře proto propojte s barvami společnosti i charakterem byznysu.

Následná jednotná identita kanceláří napříč korporátní identitou, silně posílí brandové postavení vaší společnosti. 

 

Nábytek pro Váš úspěch

O společnosti
Společnost TOP-OFFICE spol. s r.o. vstoupila na český trh v roce 1993 s cílem poskytovat kvalitní služby v oblasti návrhů a vybavování komerčních interiérů se zaměřením na kancelářský nábytek a vybavení kanceláří a veřejných prostor. Našim klientům nabízíme všestranná řešení pro jejich kancelářské i bytové interiéry, včetně bezplatných služeb našeho architektonického studia, jako jsou návrhy přímo na míru. Záleží nám na Vaší spokojenosti. Využijte našich profesionálních služeb a nabídky kvalitních produktů. Nespokojte se s průměrem a přidejte se do širokých řad našich spokojených zákazníků.

Kancelářský nábytek
Kancelář je místem, kde trávíme velké množství času, a proto bychom se zde měli cítit dobře a pohodlně. TOP OFFICE spol. s r.o. Vám nabízí kancelářský nábytek pro všechny typy kanceláří. Kvalita, funkčnost a zajímavý design jsou vlastnosti, které jsou charakteristické pro veškeré naše produkty. Naší předností je bohatý výběr kancelářského i sedacího nábytku, včetně široké nabídky kancelářských doplňků či interiérových příček. Vedle typových kanceláří je naše architektonické studio připraveno vytvořit bezplatný návrh přímo na míru.

Sedací nábytek
Chcete zlepšit svoji pracovní výkonnost? Jednou z nejdůležitějších součástí kanceláře je bezesporu sedací nábytek. Správně vybraná kancelářská židle se totiž významně podílí na našich pracovních výkonech. Vyberte si ze široké nabídky kolekce kancelářských židlí, křesel a sedacích souprav TOP OFFICE, jejichž charakteristickými rysy jsou moderní design, pohodlnost a atraktivní vzhled.

Služby
Najdeme vhodné řešení pro Váš interiér, využijte možnost návrhu interiéru od  architektonického studia zdarma. Naše služby jsou rozděleny do tří fází. První fáze je spojena s prodejním servisem, kdy je ke každé nabídce přidělen osobní poradce, který řeší všechny Vaše požadavky. Následují služby spojené s realizací a dodáním, včetně zajištění montáže a dopravy. Samozřejmostí jsou pro nás i poprodejní služby, kdy Vám zajistíme záruční a pozáruční servis na veškeré námi dodané produkty.

Působnost společnosti TOP OFFICE spol. s r.o. je celorepubliková, jelikož jsme si vytvořili širokou síť velkoobchodních prodejců. Veškeré naše produkty však najdete i v našich showroomech v BrněPraze a Ostravě.

Katalogy
Výprodej
Poptávka