Křesílka OFFICE SO - extravagantní design

extravagantní design - moderní - novinka

Kresilka_SO_Hlavni.jpg
Kresilka_SO_dalsi.jpg
Kresilka_SO_dalsi_1.jpg
Kresilka_SO_dalsi_2.jpg

Křesílka OFFICE SO

OFFICE SO je nová edice křesílek pro designové řešení interiéru. Extravagantní tvar korpusu a použité podnože jsou nejnápadnějším rysem křesla. Design moderního křesla nenechá nikoho lhostejným. Je to univerzální sezení s použitím jak v kanceláři tak doma - v otevřeném prostoru, konferenčním prostoru, recepci a domácí kanceláři. Korpus je vyroben ze studené pěny licí technologií, což umožňuje využít naše bohaté znalosti a zkušenosti v této oblasti – toto je zárukou vysoké kvality dodaného zboží.

Rozměry:

Rozměry

Vzorník materiálů - čalounění

Vzorník látek

Nábytek pro Váš úspěch

Konferenční a jednací místnosti, recepce, kavárny, hotely, banky i další veřejné prostory vybavíme komfortním a moderním nábytkem, který má nápad. Díky našim zkušenostem ze stovek realizací dokážeme zařídit jakékoli veřejné prostory. V našem sortiment sedacího nábytku do veřejných prostor najdete množství kreativních variant i pro Vaše prostory.

Můžete si vybrat z nejrůznějších variant židlí, křesel, sedacích souprav i stolů, které oživí každý interiér. Pokud si nejste jisti správnou volbou sedacího nábytku, naše architektonické studio to vyřeší za Vás a vytvoří Vám zdarma návrh interiéru, včetně vizualizace, přesně podle Vašich představ.

Nechte starosti se zařizováním veřejných prostor na nás. Jsme Váš spolehlivý partner v oblasti návrhů a vybavování kancelářských i bytových interiérů.

Katalogy
Výprodej
Poptávka