OFFICE OR - elegantní a moderní křesla

Design by Hillary Birkbeck

hlavni_OFOR.jpg
hlavni_OFOR_1.jpg
hlavni_OFOR_2.jpg

Křesla OFFICE OR

Office OR je kolekcí křesel a pohovek určených do hotelů, návštěvních místností a dalších veřejných prostorů. Je ideálním řešením, které vyhovuje požadavkům moderních i tradičních interiérů. Celá kolekce byla navržena britským designerem s řadou zkušeností Hillary Birkbeckem a je určena těm, kdo ocení kombinaci vysoké kvality a nepřekonatelného komfortu.

 

Rozměry:

Rozmery 

Vzorník materiálů - čalounění

Vzorník látek

Nábytek pro Váš úspěch

Konferenční a jednací místnosti, recepce, kavárny, hotely, banky i další veřejné prostory vybavíme komfortním a moderním nábytkem, který má nápad. Díky našim zkušenostem ze stovek realizací dokážeme zařídit jakékoli veřejné prostory. V našem sortiment sedacího nábytku do veřejných prostor najdete množství kreativních variant i pro Vaše prostory.

Můžete si vybrat z nejrůznějších variant židlí, křesel, sedacích souprav i stolů, které oživí každý interiér. Pokud si nejste jisti správnou volbou sedacího nábytku, naše architektonické studio to vyřeší za Vás a vytvoří Vám zdarma návrh interiéru, včetně vizualizace, přesně podle Vašich představ.

Nechte starosti se zařizováním veřejných prostor na nás. Jsme Váš spolehlivý partner v oblasti návrhů a vybavování kancelářských i bytových interiérů.

Katalogy
Výprodej
Poptávka