Designová křesla NORD CAPE

Italský design - Baldanzi & Novelli designers

NordCape_kancelarska_kresla_hlavni.jpg
NordCape_kancelarska_kresla_interier.jpg

Kancelářská křesla NORD CAPE

Celočalouněná křesla v moderním designu jsou z dílny  italských designérů -  Baldanzi & Novelli designers. Produktová skupina NORD CAPE obsahuje kancelářské židle, kancelářská křesla, konferenční a jednací židle. 

 Funkce:

  • Houpací mechanismus s nastavením tuhosti odporu a stálým přítlakem. Uzamykatelná ve 4 polohách.
  • Čalouněný opěrák i sedák
  • K dispozici čalouněné a nebo poliamydové područky
  • Výškově stavitelný sedák
  • Nosnost 110 kg

Rozměry:

Rozměry Nord Cape

Potahové látky

xtreme     Twist     Velito

 

RNN     DNN Kůže

Nábytek pro Váš úspěch

Správně vybrané kancelářské židle se významně podílí na pracovních výkonech zaměstnanců. Ať už hledáte jednoduchou kancelářkou židli pro open space kanceláře, luxusní kancelářské křeslo pro ředitele nebo komfortní židli pro nonstop servisní středisko, v katalogu TOP OFFICE si jistě vyberete.

Kancelářské židle a křesla TOP OFFICE jsou vysoce funkční a plně se přizpůsobí vašemu tělu. Konstrukce z kvalitních materiálů a komfortní polstrování jsou základem pro jedinečnou ergonomii židle nebo křesla. Prohlédněte si širokou nabídku sedacího nábytku TOP OFFICE a zažijte na vlastní kůži příjemný pocit ze zdravého sezení.

Uvažujete nad koupí kancelářského křesla, ale žádné nesplnilo Vaše očekávání? U nás si jistě vyberete. Zvolte některé z kancelářských křesel, která distribuuje naše společnost. Dobré technické provedení, snadná ovladatelnost, polohování a zajímavý design, který oživý každou kancelář. To jsou vlastnosti, které jsou typické pro všechny řady námi nabízených kancelářských křesel.  

Katalogy
Výprodej
Poptávka