CUMULUS - navrženo designérem Kazuko Okamuto

Univerzální sedací modulární systém vytváří příjemné místo pro práci a relax v open space kancelářích. Široký výběr originálních možností pro uspořádání individuálních sestav pro práci i relax. Výsledná řešení jsou moderní, elegantní a funkční.

 

Popis možností systému CUMULUS

Cumulus    cumulus

Nabídka dvou možností šířky - jednokřesla a dvojkřesla

               cumulus

Tři výšky opěradel a možnost dvoubarevného čalounění

 

           cumulus

Kombinací různých dílů lze rozdělit kancelářské prostory, vytvořit individuální pracovní prostory, vytvořit několik malých zasedacích míst v open space kanceláři.

 

 

 

Potahové látky:

Velito

Nábytek pro Váš úspěch

Konferenční a jednací místnosti, recepce, kavárny, hotely, banky i další veřejné prostory vybavíme komfortním a moderním nábytkem, který má nápad. Díky našim zkušenostem ze stovek realizací dokážeme zařídit jakékoli veřejné prostory. V našem sortiment sedacího nábytku do veřejných prostor najdete množství kreativních variant i pro Vaše prostory.

Můžete si vybrat z nejrůznějších variant židlí, křesel, sedacích souprav i stolů, které oživí každý interiér. Pokud si nejste jisti správnou volbou sedacího nábytku, naše architektonické studio to vyřeší za Vás a vytvoří Vám zdarma návrh interiéru, včetně vizualizace, přesně podle Vašich představ.

Nechte starosti se zařizováním veřejných prostor na nás. Jsme Váš spolehlivý partner v oblasti návrhů a vybavování kancelářských i bytových interiérů.

Katalogy
Výprodej
Poptávka