Akustické systémy a paravány

Akustické panely

Akustické panely

Akustické příčky jsou systémovým řešením, které řeší šíření hluku v kanceláři, a to především v typu open space. Nabízí se příčky typu wall - nástěnné panely, horizontal - zavěšené panely pro vysoké místnosti a vertikal - zavěšené panely pro zamezení šíření hluku napříč místností. 

Akustické paravány

Akustické paravány

Paravány jsou určeny přímo na pracovní stoly a řeší především bezprostřední hluk na sdruženém pracovním stole. V nabídce máme také volně stojící paravány, které dokáží oddělit prostory v místnosti. Paravány dodáváme čalouněné ve velké barevné škále barev.

Akustické boxy

Akustické boxy

Akustické boxy slouží jako místo pro jednání, soukromé telefonní hovory anebo poradu malého týmu. Boxy mohou také sloužit pro call centrum anebo pracovní pozice, které potřebují soukromí a klid na práci. Boxy dodáváme čalouněné ve velkém výběru barev. Samozřejmostí je použití akustické pěny...

Nábytek pro Váš úspěch

Akustika v kancelářích, a to hlavně typu open space, je v některých případech velmi velký problém, který ovlivňuje soustředění zaměstanců a pracovní prostředí jako celek.

Pro tyto přpady máme řešení!

Nabízíme systém akustických paravánů, příček a dokonce boxů.

Paravány jsou určeny přímo na pracovní stoly a řeší především bezprostřední hluk na sdruženém pracovním stole. V nabídce máme také volně stojící paravány, které dokáží oddělit prostory mezi sebou.

Akustické příčky jsou již systémovým řešením, které řeší šíření hluku v kanceláři. Nabízí se příčky typu wall, horizontal a vertikal. V detilu těchto produktů naleznete na jakém systému pracují...

Akustické boxy slouží jako místo pro jednání, soukromé telefonní hovory a nebo poradu malého týmu. Boxy mohou také sloužit pro call centrum.

 

Katalogy
Výprodej
Poptávka