Realizační servis

Komplexní dodávky

Nabízíme Vám komplexní službu „generálního dodavatele“ v oblasti návrhů logistického uspořádání a vybavování interiérů. Tato služba v sobě zahrnuje zpracování nabídky, nebo nabídek na celkové řešení administrativních, bytových, hotelových, obchodních a výrobních interiérů. Provádíme výběr dodavatelů s následnou realizací a držíme pro vás jednotné dohodnuté podmínky po celou dobu dodávky.

Záruční doba

Společnost TOP OFFICE velmi dbá na kvalitu nabízených produktů, a proto si může dovolit Vám nabídnout následující záruky:

  • 5 – 8 let na kancelářský nábytek

  • 2 – 8 let na sedací nábytek

  • vše ostatní dle platných zákonů ČR

Doprava a montáž

Kamion TOP OFFICE

Montážní tým Vám zajistí bezproblémovou dopravu našich produktů na místo určení, a také Vám zaručí, že nábytek i jiný sortiment bude profesionálně smontován. Po provedení montáže je předán interiér uklizen, včetně odvozu a ekologické likvidace obalů.

Zajištění stěhování

Zajistíme Vám demontáž, stěhování a následnou montáž nábytku, přepravní službu, a to včetně logistického zpracování a zajištění celé akce, zpracování časových harmonogramů, přidělení našeho pracovníka pro řízení a koordinaci celé akce.

Zakázková výroba

Výroba nábytkových dílů na míru dle Vašich požadavků, nebo požadavků navržených v dispozičním řešení interiérů je pro naši společnost samozřejmostí a dodací termíny jsou shodné s dodacími podmínkami pro standardně nabízený sortiment.

Garance jakosti a certifikace

Garantujeme hygienickou nezávadnost kancelářského nábytku a židlí. Kancelářský nábytek a sedací nábytek je certifikován a schválen pro podmínky Evropské unie a má i certifikaci ISO 9002 a certifikát o shodě pro EU CISQ.

Nábytek pro Váš úspěch

Zajišťujeme návrhy a vybavení administrativních budov, kancelářských komplexů a veřejných prostor jako jsou konferenční místnosti, coworkinogvá centra, huby, odbavovací haly, čekárny, hotely, banky, showroomy a další. Pokud potřebujete vytvořit reprezentativní a příjemné prostředí, svěřte dodávku vybavení nám.

Katalogy
Výprodej
Poptávka