Prodejní servis

Osobní konzultant

Jestliže oslovíte naši společnost s poptávkou, je Vám automaticky přidělen Váš osobní poradce, který po celou dobu spolupráce řeší veškeré Vaše požadavky, včetně technických a finančních.

Zjišťování Vašich potřeb a představ

Nástrojem pro zjišťování Vašich potřeb a představ je komunikace. Naši obchodní manažeři jsou pravidelně proškolováni v kladení vhodných otázek mířících zejména na:

  • analýzu potřeb zákazníků

  • produktovou a cenovou optimalizaci představy zákazníků

  • tok dokumentů ve společnosti, organizační a celkovou strukturu společnosti

  • celkové pojetí interiéru včetně doplňků, barevnosti a podobně

Služby architektonického studia

Naši architekti Vám poskytnou v rámci přípravy nabídky bezplatné projekční služby, včetně konzultačních a poradenských služeb.

Návrhy se vytváří v následujícím sledu:

  • První fází návrhu je rozdělení prostoru v půdorysu pro jednotlivá oddělení podle stylu práce oddělení, pracovníků a toku dokumentů ve společnosti – capacity planning.
  • V druhé fázi řešíme půdorysné umístění vybraných pracovišť do vyčleněného prostoru – space planning.
  • Další fází je zhotovení 3D pohledů na jednotlivá oddělení včetně barevnosti koberců, žaluzií i nábytku a materiálů – vizualizace.
  • Také vám můžeme vytvořit návrhy pro vaši další expanzi v budoucnu. Jednoduše pak budete vědět, jak snadno reagovat na nové pracovníky a růst společnosti.

Cenové nabídky a smluvní podmínky

Naše obchodní oddělení pro vás připraví cenové nabídky podle Vašich požadavků. Cenové nabídky mohou být děleny podle místností, oddělení, sortimentu a také Vám můžeme předložit konečnou cenovou rekapitulaci. U cenových nabídek s Vámi řešíme i smluvní podmínky k produktům, jako je termín dodání, záruky a podobně.

Prezentační místnostiProdejna IBC

Dáváme Vám možnost prohlédnout si nabízený nábytek ve vzorových sestavách vystavených v prodejnách v Brně, Praze a v Ostravě. U větších zakázek jsme pro Vás schopni připravit vzorové pracoviště navržené v projektu, které může být umístěno u nás, nebo i přímo ve vaší společnosti.

 

Nabídka financování

Naše společnost Vám může zajistit pořízení kancelářského nábytku formou finančního pronájmu – operativním leasingem. Pro tento případ nabízíme řešení po osobní konzultaci. 

Nábytek pro Váš úspěch

Pokud oslovíte naši společnost s poptávkou, přidělíme vám osobního poradce. Ten po celou dobu spolupráce řeší všechny vaše požadavky. Provede vás celým procesem od zjištění vašich požadavků, přes návrh až po finální realizaci, předání a následný poprodejní servis.

Katalogy
Výprodej
Poptávka