Základní údaje

Základní údaje:Profil TOP OFFICE

Název společnosti:                   TOP OFFICE spol. s r.o.
Právní forma:                             Společnost s ručením omezeným
Základní jmění:                         2.500.000,- Kč
Vlastnictví:                                  100% Ing. Leoš Srpek - jednatel
Rok založení:                             1993

Sídlo společnosti:                     BRNO, IBC - Příkop 4

Obchodní zastoupení:             

Showroom a prodejna kancelářského nábytku

  • BRNO, IBC, Příkop 8
  • PRAHA 8, IBC, Pobřežní 620/3

Výpis z obchodního rejstříku

Nábytek pro Váš úspěch

NAŠI DODAVATELÉ

TIME OFFICE – Náš tradiční dodavatel kancelářského nábytku od roku 1993. Vyniká především dobrým poměrem nabízené kvality a ceny. Nabízí kancelářský nábytek pro běžné kanceláře ioperativy a také nábytek pro manažery.  

Produkty: Kancelářský nábytek, manažerský nábytek, recepce

IVM OFFICE – Dodavatel moderního kancelářského nábytku vysoké kvality.  Přináší na trh novinky v oblasti vybavování administrativních interiérů.  Zajímavý design, perfektní zpracování a důraz na detaily jsou hlavními rysy exkluzivních řad kancelářského nábytku dodavatele IVM OFFICE.

Produkty: Kancelářský nábytek, manažerský nábytek, recepce, interiérové příčky

NARBUTAS– Nový dodavatel kancelářského nábytku od roku 2012. Zatím máme v základní nabídce řadu NOVA, které je moderní a koncepční. Nabízí mnoho barevných variant provedení, dobrou kvalitu a rozumnou cenu.

Produkty: Kancelářský nábytek, manažerský nábytek, recepce

MOVING – Kancelářská křesla a kancelářské židle Design od firmy MOVING nabízejí optimální poměr mezi cenou, výkonem a designem. Pohodlné kancelářské židle Design vás potěší nejen velmi komfortním, přesným nastavením, ale také moderním, neotřelým vzhledem. Prohlédněte si tato atraktivní kancelářská křesla s italským šarmem.

Produkty: Kancelářská křesla, konferenční židle, sedací soupravy, židle do veřejných prostor

SIDIZ - Vysoká variabilita, ergonomicky tvarovaná konstrukce a stylový design jsou jen některými výhodami kancelářských křesel a židlí Sidiz. Funkční kancelářské židle Sidiz ocení vysoce postavení manažeři, obchodníci, vedoucí oddělení i ředitelé firem. Pořiďte si pohodlnou kancelářskou židli předního výrobce sedacího nábytku, která se vám plně přizpůsobí.

Produkty: Kancelářská křesla, kancelářské židle, konferenční židle

KAB//Seating - Kolekce Nonstop anglického výrobce KAB//Seating je ideálním řešením pro celodenní provozy, dispečerská pracoviště, operační a pohotovostní střediska. Kancelářská křesla splňují vysoké nároky na ergonomii, kvalitu materiálů a moderní vzhled. Usaďte se do komfortního, odolného kancelářského křesla, ve kterém můžete pracovat nonstop!

Produkty: Kancelářská křesla, kancelářské židle

BoConcept - Společnost TOP OFFICE zastupuje společnost BoConcept na základě franchizové spolupráce v ČR.  Podívejte se prosím na samostatnou prezentaci moderního bytového nábytku BoConcept.

Produkty: Moderní bytový nábytek, sedací soupravy, postele, židle, stoly, sektorový nábytek...

Katalogy
Výprodej
Poptávka